×

Co się dzieje z Roxie Węgiel? „Zaczynam się przejmować…”

Radosna zwykle Roxie ostatnio popadła w refleksyjny nastrój. W emocjonalnym wpisie na Instagramie wyznała, że hejterzy dają się jej we znaki. Pojawiły się nawet plotki na temat rzekomego załamania nerwowego. Miejmy nadzieję, że nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Opiekuńczy rodzice

Kariera Roksany Węgiel rozpoczęła się zaledwie dwa lata temu w „The Voice Kids”. W programie Węgiel trafiła pod opiekę Edyty Górniak i w lutym 2018 wygrała pierwszą edycję. Siedem miesięcy później, jako reprezentantka Polski, wzięła udział w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior z piosenką „Anyone I Want To Be” i znów wygrała.

Od tylu sukcesów niejednej nastoletniej gwieździe mogłoby zaszumieć w głowie. Na szczęście Roxie ma rozsądnych rodziców, którzy szybko odnaleźli się w show biznesie i kierują karierą córki. Niestety, nie przed wszystkimi niebezpieczeństwami mogą ją uchronić

Hejterzy atakują Węgiel

Roksana radzi sobie tak dobrze, że niektórzy zapominają o tym, że ma zaledwie 15 lat. Mimo że styliści ubierają ją jak dorosłą, w gruncie rzeczy jest jeszcze dzieckiem. To jednak nie przeszkadza hejterom w tym, co lubią najbardziej. Wokalistka długo zamiatała kłopoty pod dywan, ale wreszcie puściły jej nerwy.

W emocjonalnym wpisie na Instagramie zaledwie zarysowała problem, z którym codziennie się zmaga, ale z jej słów można wywnioskować, że to zaledwie wierzchołek góry lodowej:

Czasem mam takie chwile, że zaczynam przejmować się opinia innych… Nikt nie jest idealny wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym co robię, może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane ale nieraz jest ciężko, bez sensu jest oceniać kogoś przez pryzmat tego, co widzi się w internecie, nie wierzcie we wszystko, co piszą media, bo zazwyczaj jest tak, że rzeczywistość diametralnie się od tego różni.

Pojawiły się nawet spekulacje, że sława przerosła Roksanę i powoli doprowadza ją do załamania nerwowego. Nie byłby to zresztą pierwszy taki przypadek w show biznesie. Wcześnie rozpoczęta kariera zniszczyła życie wielu dziecięcym gwiazdom. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że Roxie jest zbyt rozsądna na to, by stać się jedną z nich.  W każdym razie zapowiedziała dzielnie na Instagramie, że się nie podda:

Dlatego moje kochane Węgielki i wszyscy którzy obserwują mnie na tym koncie! Nie przejmujcie się tym co mówią inni, róbcie swoje walczcie o siebie, róbcie to co sprawia Wam przyjemność i bądźcie po prostu szczęśliwi. Głowa do góry i zasuwamy dalej. Kocham Was!!! Nigdy się nie poddawajcie!

Źródła: party.pl, party.pl, www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij