×

Roksana Węgiel znów atakowana przez hejterów. Tym razem skupili się na jej nogach

Roksana Węgiel i hejterzy to zestawienie, które dość często pojawia się w mediach. Niestety młoda wokalistka nie ma zbyt łatwego życia w sieci. Każdy jej ruch jest szeroko komentowany i nie ma dnia, aby nie zwrócono na nią uwagi. Tym razem internauci wrócili do zdjęcia sprzed niemalże trzech tygodni. Co takiego im się nie spodobało?

Nastolatka z dorosłymi problemami

Niemalże każdego dnia ktoś pisze na profilu Roxie niezbyt przychylne komentarze. Oczywiście za każdym razem chodzi o coś zupełnie nowego. Raz nie odpowiada ludziom biżuteria i makijaż, a za innym razem nie przypadnie do gustu ubiór. Tym razem hejterzy skupili się na części garderoby, która podkreśla szczupłą sylwetkę młodej wokalistki.

Trudny świat w świetle reflektorów

W tak młodym wieku skok do takiej wody, jaką jest show-biznes, musiał być ciężki. Jednak czy nastolatka zdawała sobie sprawę z tego, co robi?

Szczerze mówiąc, nie miałam takich obaw, że nie poradzę sobie. Otaczają mnie fajni ludzie, na których pomoc mogę zawsze liczyć. Gdy mam jakieś wątpliwości czy problemy, pytam ich o radę i jak na razie wszystko dobrze się układa. Oczywiście wiem, że czasem show-biznes wyciska artystów jak cytrynę i tak szybko jak się pojawili, tak szybko się o nich zapomina. Mam jednak nadzieję, że w moim przypadku tak się nie stanie

Można odnieść wrażenie, że Roxie jest nad wyraz dojrzała jak na swój wiek

Zapewnia także, że nie ma szansy na to, aby woda sodowa uderzyła jej do głowy. Dlaczego? Na straży stoją jej rodzice, którzy pomagają młodej gwieździe podejmować tylko słuszne decyzje.

Rodzice dużo ze mną rozmawiają na ten temat i myślę, że na razie jest ze mną dobrze. Chyba nie przewróciło mi się w głowie od sukcesów. Mam blisko siebie osoby, które powiedziałyby mi, gdyby tak się stało. Poza tym, gdy coś złego zaczyna się dziać wokół mnie, to ja najczęściej o tym nie wiem. Wszystkie problemy czy konflikty rodzice załatwiają sami. Cały czas chronią mnie przed negatywnymi aspektami show-biznesu

Roksana Węgiel i hejterzy – z czym tym razem przyszło jej się zmierzyć?

Mimo że zdjęcie ma kilka tygodni, hejterzy o nim nie zapominają. Nie spodobał im się ubiór Roksany – duży sweter, podkolanówki i… chude nogi. Świadczyć mogą o tym komentarze, z których wynika, że Roxie jest za chuda. No cóż, czy aby na pewno jest to powód do tego, aby komuś ubliżać?

Jezu nogi jak patyki, a bluza jak namiot

Czy Waszym zdaniem faktycznie jest aż tak źle?

Źródła: plejada.pl, www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com
zamknij