×

Niepokojący wpis Joanny Opozdy. Ciężarna aktorka prosi wszystkich o modlitwę

Niepokojący wpis Joanny Opozdy. Aktorka, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka, na Instagramie umieściła czarno-białą relację, która bardzo przeraziła jej fanów. Czy w jej życiu znów dzieje się coś złego?

Zawirowania w życiu osobistym Joanny Opozdy

Nie ulega wątpliwości, że Joanna Opozda, bardzo pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Zwłaszcza w ostatnim czasie. Odkąd związała się z Antkiem Królikowskim raczej stara się unikać mediów i rozgłosu. Była wręcz załamana, gdy informacje o jej ślubie wyciekły do mediów.

Ostatnio jednak zdarzało jej się kilka razy dość emocjonalnie reagować w kontekście afery, która wybuchła z jej ojcem Dariuszem. Wydarzenia te i ogromny stres z nimi związany sprawiły, że ciężarna aktorka trafiła do szpitala. To bardzo zaniepokoiło jej fanów, bo jak wiadomo ciąża Opozdy od początku była bardzo trudna i zagrożona.

W ostatnich dniach jednak sytuacja się uspokoiła i nic nie wskazywało na to, że dzieje się coś złego. Antek dodał nawet na swoim Instagramie bardzo miły walentynkowy wpis.

Niepokojący wpis Joanny Opozdy

Teraz Asia jest już w bardzo zaawanasowanej ciąży i wszyscy jej fani z niecierpliwością czekają na pomyślne rozwiązanie oraz informację o tym, że synek aktorki i Antka Królikowskiego pojawił się już na świecie. To radosne oczekiwanie przerwał post Joanny, który pojawił się w relacji na jej instagramowym koncie. Białe litery na czarnym tle bardzo mocno zaniepokoiły jej obserwatorów.

Proszę was wszystkich o modlitwę

– napisała aktorka.

Instagram

Instagram

Wciąż nie wiadomo, co spowodowało prośbę Asi. Nie jest jasne, czy aktorka zaczęła rodzić, czy może chłopiec jest już na świecie, ale pojawiły się jakieś komplikacje. Miejmy nadzieję, że chodzi po prostu o modlitwę o pomyślne rozwiązanie.

Przypomnijmy, że para ujawniła już płeć dziecka oraz to, jakie imię otrzyma ich synek. Wybrali piękne – Vincent.

Antek Królikowski nie reaguje na pytania fanów o żonę

Po publikacji specyficznej relacji Opozdy na Instagramie rozpoczęły się wielkie spekulacje. Niektórzy internauci postanowili zapytać wprost u źródła, co się dzieje. Jednak ani Asia ani Antek nie chcą udzielać żadnych szczegółowych informacji.

Uwagę zwraca jednak końcówka wczorajszego postu Królikowskiego, w którym aktor prosi fanów o trzymanie kciuków za żonę i ich synka.

[…] Bądźcie zdrowi i trzymajcie razem ze mną kciuki za Asię i Vincenta✌️? Luty to dobry miesiąc ??

Modlimy się i wysyłamy ogrom wsparcia dla Asi. ❤

Źródła: www.instagram.com, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować