×

Dziennikarka TVP odpowiada hejterom. „Jesteście gorsi niż Rosjanie”

Dziennikarka TVP odpowiada hejterom, którzy wytykają jej sposób założenia kamizelki kuloodpornej i sposób relacjonowania wydarzeń w Ukrainie. Pojawiły się m.in. uwagi dotyczące „selfikowania” na terytorium pogrążonej w wojnie Ukrainy. Swoje zdanie mieli na ten temat również koledzy z branży. Co na to wszystko dziennikarka? Padły mocne słowa.

Dziennikarka TVP w kamizelce kuloodpornej

Karolina Pajączkowska relacjonuje bieżące wydarzenia w Ukrainie, śledzi działania militarne i przeprowadza rozmowy dotyczące wojennej rzeczywistości. Efekty pracy dziennikarki możemy zobaczyć w TVP World.

Część informacji na ten temat ukazuje się również w mediach społecznościowych Pajączkowskiej. To właśnie tam dziennikarka TVP opublikowała zdjęcie w kamizelce kuloodpornej, pod którym wylała się fala hejtu. Jak się bowiem okazało, kamizelka była… niewłaściwie założona.

Reakcje internautów. Dziennikarka TVP odpowiada hejterom

To kamizelka kuloodporna czy obciążeniowa? Tak założona kamizelka nie pomoże. Znowu lans zamiast bezpieczeństwa

– napisała jedna z osób.

Internauci mieli także uwagi co do „selfikowania” w czasie trwania wojny. Uszczypliwy komentarz pojawił się pod zdjęciem z korespondentem wojennym Dawidem Jędruchowem.

Z całym szacunkiem, piękna Pani jest, ale wojna to chyba nie najlepsza okazja do selfikowania i parcia atrybutami na obiektyw

– czytamy w następnym wpisie, który doczekał się odpowiedzi ze strony dziennikarki.

Przepraszam najmocniej, że moja twarz jest tak nieadekwatna do wojennych realiów. Innej nie mam

– odpowiedziała Pajączkowska.

Koledzy po fachu zarzucają dziennikarce brak profesjonalizmu

Brak profesjonalizmu zarzucili dziennikarce również koledzy z branży. Jeden z nich odniósł do poniższego wpisu dziennikarki:

Na jaw wychodzą okrucieństwa popełnione przez Rosjan w okolicach Charkowa. (…) Staramy się tam dostać, żeby pokazać Wam ten materiał jako pierwsza telewizja na świecie.

Co odpowiedział na to Jacek Łęski z TVP Info?

Byliśmy tam z Sewerynem Sołtysem kilka dni temu. Rzeczywiście ludzie strasznie pokiereszowani wojną, sporo zniszczeń. Polecam nasz materiał do Wiadomości.

Pajączkowska nie wytrzymała.

Oj Jacku, Jacku. Wypisywanie na mój temat na grupie wschód to jedno… Ale spokojnie, rozumiem… idzie młodość. Proszę, nie kontaktuj się ze mną więcej. P.S. Po polsku to każdy relacjonować potrafi.

Swoje 5 groszy na Twitterze dorzucił Marcin Łuniewski z TVN24.

Brakuje mi właśnie takich zdjęć korespondentów wojennych. Jakieś tam ruiny w tle, a na pierwszym planie zatroskany korespondent.

Karolina Pajączkowska odpowiedziała:

Za to ty zawsze będziesz siedział w redakcji. Wstyd… że nawet nie umiesz napisać w twarz. Tacy „koledzy” z TVNu.

Dziennikarka TVP odpowiada hejterom

W końcu Karolina Pajączkowska nie wytrzymała. W mocnych słowach zwróciła się do hejterów w relacji w mediach społecznościowych. Dziennikarka prawdopodobnie zreflektowała się, że przesadziła, bowiem usunęła już relację.

Czyżby zapomniała, że co raz trafi do sieci, nigdy nie ginie? Ślad po odpowiedzi do hejterów pozostał tym razem w relacji na Facebooku, co szybko zostało udokumentowane przez internautów.

Do wszystkich hejterów – jesteście gorsi niż Rosjanie. Zazdrość to taki smutny stan

– napisała dziennikarka TVP.

Facebook
Źródła: www.o2.pl, twitter.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij