×

Cleo w końcu rozpuściła włosy. „Wyglądasz ślicznie i naprawdę kobieco!”

Wysoko zebrany koński ogon jest znakiem rozpoznawczym Cleo. Piosenkarka niechętnie eksperymentuje z fryzurą. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek. Nudząc się w domowej izolacji, postanowiła chałupniczymi sposobami odświeżyć swój blond. Do tego Cleo rozpuściła włosy, czego nie robi zbyt często.

Początki w „X-Factor”

Cleo, czyli Joanna Klepko swoją przygodę z show biznesem zaczynała w pierwszej edycji programu X-Factor. Niestety, nie zachwyciła wtedy jurorów. Kuba Wojewódzki powiedział jej, że jest przeciętna i dodał słowa, których pewnie niejednokrotnie zdarzyło mu się żałować:

Szukamy kogoś, kto jest rakietą.

Czyli w domyśle, Joannę za „rakietę” nie uznał. Zupełnie przeciwnego zdania był za to Donatan, który zrobił z Cleo gwiazdę. Wraz z rozpoczęciem nowej drogi życia, piosenkarka zmieniła fryzurę. Na eliminacjach do X-Factora pojawiła się jeszcze w rozpuszczonych włosach. U boku Donatana zaczęła czesać się w wysoki koński ogon, który z czasem stał się jej znakiem rozpoznawczym.

Cleo rozpuściła włosy

Obecnie piosenkarka, jak miliony Polaków, przebywa w domowej izolacji. Nie ukrywa, że trochę jej się nudzi. Trudno się dziwić, Cleo słynie z pracoholizmu i niespożytej energii. Nawet zasłabnięcie na scenie nie jest w stanie skłonić ją do zwolnienia tempa. Piosenkarka wręcz chwali się w wywiadach, że od lat obywa się bez urlopu, a na co dzień jest tak zmęczona, że nie wie nawet, ile koncertów ma zaplanowanych w grafiku i ile dostanie za nie pieniędzy. Przymusowa bezczynność musi jej mocno doskwierać…

Ostatnio postanowiła chałupniczym sposobem odświeżyć swój blond. Rezultat zaprezentowała na Instagramie.

Ta dłuuuuga izolacja w domu skłania mnie do różnych wynalazków. Dzisiaj wymyśliłam bardzo prosty sposób na szybkie blond pasemka i odświeżenie koloru wokół buzi i przyznam, że jak na warunki domowe wyszło całkiem nieźle. Jak jesteście ciekawi, to nagram Wam kiedyś filmik, jak to zrobić. A Wy, czego nauczyliście się podczas siedzenia w domku? Macie jakieś wynalazki albo fajne sposoby na coś? Piszcie w komentarzach.

Fani są zachwyceni tym, jak wygląda w rozpuszczonych włosach. Pojawiła się tylko nutka niepokoju, dlaczego na zdjęciu wyglądają na krótsze niż zwykle. Na szczęście piosenkarka wyjaśniła uspokajająco, że nie skróciła włosów, tylko schowała pod kapturem bluzy.

W której fryzurze ją wolicie?

Źródła: www.plotek.pl, www.instagram.com, www.plotek.pl

Może Cię zainteresować