×

Milagros z serialu „Zbuntowany anioł”: jak dzisiaj wygląda? Ale zmiana!

Milagros z serialu „Zbuntowany anioł” w ostatnim czasie bardzo się zmieniła. Wszystko za sprawą nowego koloru włosów. Natalia Oreiro została blondynką! Jak teraz wygląda?

Milagros z serialu „Zbuntowany anioł”

W latach 90. serial „Zbuntowany anioł” był prawdziwym hitem, nie tylko w Argentynie, ale i w Polsce. Para Milagros i Ivo stała się kultowa, a widzowie z zapartym tchem oglądali nowe odcinki, a nawet powtórki serialu. Natalia Oreiro w tytułowej roli podbiła serca widzów. Jej znakiem rozpoznawczym była burza pięknych, kasztanowych loków.

Po roli w serialu aktorka wielokrotnie eksperymentowała z wizerunkiem, głównie za sprawą nowych ról. W 2000 roku przyjechała do Polski, mając długie, czarne włosy oraz charakterystyczną krótką grzywkę. Z kolei dla roli w serialu „Kachorra to ja” Natalia przefarbowała włosy na miedziany kolor. Jednak zmiany chyba nie do końca jej się podobały, ponieważ ostatecznie aktorka wróciła do naturalnego koloru włosów.

A jak wygląda dzisiaj?

Natalia Oreiro została blondynką!

„Zbuntowany Anioł” ma już ponad 20 lat. W tym czasie aktorzy z serialu bardzo się zmienili. Nie zmieniło się jednak to, że Natalia Oreiro, mimo upływu lat, wciąż zachwyca swoim pięknem. Nadal ma również wielu fanów w naszym kraju. Jak odbiorą jej nowy image?

Natalia Oreiro pracuje właśnie na planie nowej produkcji „Santa Evita”. W związku z tym zafarbowała włosy na jasny blond! Fani w mediach społecznościowych nie kryją zaskoczenia, ale zgodnie komplementują aktorkę w nowym wydaniu. Jak to mówią – ładnemu we wszystkim ładnie.

Ciekawe, czy aktorka zostanie przy tym kolorze włosów na dłużej.

Fotografie: Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij