×

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie sprzed 18 lat. Wygląda na nim jak modelka

Kto jak to, ale Agnieszka Chylińska może pochwalić się regularnymi zmianami wizerunku i nie chodzi tylko o podcięcie końcówek i mocniejszy makijaż. W grę wchodzą cięcia, farbowania, tatuaże i zmiany sylwetki.

Na pewno pamiętacie jej mroczniejszą naturę z początków kariery, gdy buńczucznie zwracała się do ludzi i pokazywała środkowy palec nauczycielom

Później przyszedł czas na ścięcie włosów, zmiany wizerunków, powrót do mrocznej natury, era dance, schudnięcie i kolorowe włosy. Nam się wydaje, że każda z tych odsłon do artystki pasuje i jeszcze bardziej podkreśla to, co aktualnie dzieje się w jej życiu i oddaje charakter muzyki, którą tworzy.

Każde wcielenie jest niepowtarzalne i wyjątkowe

Krótkie włosy dodaję Agnieszce jeszcze więcej pikanterii

Ale czy ktoś z Was pamięta artystkę z delikatniejszej strony z początków kariery, gdy wyglądała… jak modelka?

Pierwszy raz widzimy takie zdjęcia z czasów, gdy Agnieszka była zbuntowana i wolała nosić glany i spodnie zamiast sukienek i szpilek. Fotografią podzieliła się ze swoimi fanami, a oni od razu żywiołowo zareagowali na taką odsłonę „ich Chyliśnkiej”.

To zdjęcie, autorstwa Krzysztofa Opalińskiego (dla magazynu Viva!) ma już 18 lat. W kwietniu rozpoczął się nam 25 rok… na scenie muzycznej:)

Pamiętacie Agnieszkę z tamtych lat?

W tej kreacji artystka wystąpiła w teledysku do piosenki „Niekochana” z 2001 roku. Jak ten czas szybko leci!

Może Cię zainteresować