×

Zabił ciężarną żonę i dwie córeczki. Dopiero za kratami wyznał, jak tego dokonał

Christopher Watts odsiaduje obecnie trzy wyroki dożywocia po tym, jak przyznał się do zamordowania ciężarnej żony Shananny i ich dwóch kilkuletnich córek. Dopiero w więzieniu wyjawił makabryczne szczegóły swoich zbrodni.

Bestialskie mordy

Wcześniej zakładano, że 33-letni Watts zamordował żonę i dzieci w domu, a dopiero później ukrył ich ciała na terenie rafinerii. Jednak prawda okazała się być jeszcze bardziej okrutna niż sądzono.

Wyznanie prawdy

Podczas wywiadu udzielonego dr Phillipowi McGrawowi, Chris opowiedział, jak dokładnie wyglądała zbrodnia, której dokonał. Okazuje się, że w noc morderstwa, czyli 12 sierpnia 2018 roku pokłócił się z żoną. Przyznał się, że ma romans i że chce rozwodu. Shanann, będąca w trzeciej ciąży, z rozpaczy wykrzyczała mu, że „w takim razie nie zobaczy więcej dzieci”.

Wpadł w szał

To bardzo zdenerwowało Wattsa. Był tak wściekły, że chwycił żonę za szyję i udusił ją. W momencie, gdy owijał ciało kobiety prześcieradłem, do pokoju weszła 4-letnia Bella.

Dziewczynka zapytała:

Tatusiu, co robisz z mamusią?

Wiózł dzieci z ciałem martwej żony

33-latek wytłumaczył córce, że „mamusia jest chora i muszą ją zabrać do szpitala”. Następnie wsadził dziewczynki do samochodu, a później umieścił na fotelu również zwłoki ich matki. Przez 45 minut jechali razem na na pole naftowo-gazowe w Weld County.

Nie miał żadnych skrupułów

Gdy dotarli na miejsce, mężczyzna udusił 3-letnią Celeste jej ulubionym kocykiem. Wszystkiemu przyglądała się jej starsza siostra. Dlatego, gdy zauważyła, że Watts wyjmuje ciało trzylatki z samochodu, prosiła ojca, by nie robił jej krzywdy.

Proszę, tatusiu, nie rób mi tego, co właśnie zrobiłeś Ce-Ce

Zabił, a później zgłosił zaginięcie

Niestety, był głuchy na błagania córeczki. I Bellę również zabił. Po wszystkim wrzucił ciała dziewczynek do zbiorników z ropą naftową, a żonę pochował w płytkim grobie na terenie rafinerii. Później zgłosił zaginięcie rodziny i nawet apelował do porywacza, żeby ten zwrócił mu żonę i dzieci.

Więcej o tej makabrycznej zbrodni można przeczytać tutaj.

Chris Watts nie został skazany na karę śmierci tylko dlatego, że przyznał się do potrójnego zabójstwa, w tym ciężarnej żony

Może Cię zainteresować