×

Zamordował ciężarną żonę i córeczki. Sekcja zwłok wykazała, że 4-latka walczyła o życie

Zrozpaczony mąż w jednej ze stacji telewizyjnych apelował o to, aby porywacz zlitował się i oddał mu ciężarną żonę oraz dwie córki. Był wręcz przekonany, że zostały uprowadzone. Szybko okazało się, że on sam wiedział, co dokładnie się stało…

Po pracy nie zastał żony oraz córek

Cała historia zaczęła się w poniedziałek 13 sierpnia. Właśnie wtedy Christopher Watts zgłosił zaginięcie swojej ciężarnej żony oraz dwóch córeczek. Na komisariacie powiedział, że wychodząc z domu, pokłócił się z żoną, a kiedy wrócił, nikogo w nim nie było. Po kobiecie i dwóch dziewczynkach ślad zaginął. Mężczyzna próbował się do niej dodzwonić, ale nie odpowiadała ani na telefony, ani na smsy.

Błagał ze łzami w oczach

Później zrozpaczony mężczyzna ze łzami w oczach błagał o to, aby porywacz oddał mu ciężarną żonę oraz ukochane córeczki. Watts, patrząc wprost do kamery, szlochał i prosił o to, aby się nad nim zlitować. Uwierzyło mu setki osób. Nikt nawet nie przypuszczał, że te słowa mogą być kłamstwem…

Odnoszę wrażenie, że to w ogóle nie jest prawda. Czuję się jak w najgorszym koszmarze, z którego nie mogę się obudzić. Zeszłej nocy włączyłem w domu każde światło. Miałem nadzieję, że gdy wrócę do niego, gdy otworzę drzwi, to wpadnę w ramiona dzieci, ale nic takiego się nie wydarzyło

Poszukiwania

W poszukiwania kobiety i dziewczynek zaangażowało się wiele ludzi. Zdjęcia z wizerunkiem całej trójki pojawiły się w sieci i telewizji. Każdego, kto mógłby mieć jakąkolwiek styczność z zaginionymi, proszono o kontakt. Zrozpaczony mąż i ojciec udzielał kolejnych wywiadów. Nagle nastąpił nieoczekiwany zwrot. Aresztowano go.

To sam…

Okazało się, że to sam Watts stoi za zaginięciem swojej rodziny. Początkowo twierdził, że… to jego żona zabiła dzieci, a później zniknęła. Jednak i to kłamstwo zostało bardzo szybko zdemaskowane przez policję. Ciała całej trójki znaleziono na terenie rafinerii. Zwłoki dziewczynek przez dni były zanurzone w ropie naftowej, podczas gdy ciało Shanann znajdowało się w płytkim grobie.

Chciał zacząć nowe życie

Szybko okazało się, że to mężczyzna w brutalny sposób zamordował swoją najbliższą rodzinę. Dlaczego? Chciał ułożyć sobie życie z inną kobietą. Od jakiegoś czasu spotykał się z koleżanką z pracy.

Z sekcji zwłok wynikało, że ofiary zginęły poprzez uduszenie. Patolodzy stwierdzili także, że starsza córka mordercy, 4-letnia Bella, do końca walczyła o życie. Robiła wszystko, aby się uratować. Oględziny zwłok wykazały, że dziewczynka, próbując się bronić, przegryzła sobie język.

Zapadł właśnie wyrok

W ten poniedziałek sąd skazał Christophera Wattsa na potrójne dożywocie. Nie ma on także możliwości zwolnienia warunkowego. Bezwzględny morderca uniknął kary śmierci tylko ze względu na to, że przyznał się do winy.

Tuż przed ogłoszeniem wyroku tata Shanann wygłosił przejmującą mowę. Podkreślił w niej, że ma nadzieję, iż sąd nie będzie miał żadnej litości dla Wattsa oraz:

Życie nigdy nie będzie takie samo bez Shannan, Belli, Celeste i Nico. Mieli całe życie przed sobą. Wyniosłeś ich jak śmieci. Tak, widziałem nagranie z tego dnia. Pochowałeś moją córkę Shanann i nienarodzonego Nico w płytkim grobie, a potem umieściłeś ciała Belli i Celeste w wielkich pojemnikach z paliwem, ty bezduszny potworze. Teraz musisz żyć tą wizją każdego dnia i mam nadzieję, że widzisz to za każdym razem, gdy zamykasz oczy przed snem. Nie masz serca, uczuć ani miłości. Ufałem Ci, oni Ci zaufali, a ty wyrzuciłeś ich jak śmieci. Obrzydzasz mnie

„Nie kierowała nim mściwość, a chęć…”

Sam Watts nie zabrał głosu w czasie trwania rozprawy. Wypowiadał się tylko jego adwokat. Zaznaczył on, że Christopher choć wie, że jego słowa teraz niczego nie zmieniają, jest zdruzgotany i że przykro mu z powodu tego, co się stało. Dodał również, że jego klientem nie kierowała mściwość, a chęć rozpoczęcia nowego życia u boku prawdziwej miłości…

Czasami wszystko wygląda tylko z pozoru dobrze…

Przerażający jest fakt, w czerwcu Shannan udostępniła zdjęcie USG nienarodzonego jeszcze dziecka. Pod nim znajdował się wzruszający opis – „z najlepszym tatą, jakiego można było sobie wyobrazić”.

Niech spoczywają w pokoju…

Polecane

Może Cię zainteresować