×

Chłopiec rodzi się z dwiema twarzami. 13 lat później lekarze nie wierzą, że wciąż żyje…

Brandy i Joshua Johnson nie mieli pojęcia, że ich trzecie dziecko urodzi się z ekstremalnie rzadkim zaburzeniem. Nie mieli pojęcia, ponieważ lekarze nigdy nie wspominali o żadnych nieprawidłowościach podczas regularnych badań USG.

W końcu ich synek Tres przyszedł na świat… z dwiema twarzami. Jego oczy są nienaturalnie oddalone od siebie, ma dwa oddzielne nozdrza, a jego głowa nieprawidłowo się ukształtowała.

Dodatkowo chłopiec reaguje z opóźnieniem i cierpi na padaczkę. To dopiero 36 taki przypadek na świecie. Niestety, lekarze nie dawali mu najmniejszych szans na przeżycie…

Tres przeszedł przez wiele operacji, które stale zmieniały budowę jego czaszki, zamykały szczelinę dzielącą twarz na pół i redukowały ilość występowania ataków padaczki. Rodzice natomiast stale modlili się o jak najszybszy powrót ich dziecka do zdrowia. Wszystko wskazuje na to, że ich prośby zostały wysłuchane!

Choć lekarze nie dawali chłopcu szans na przeżycie, Tres obchodził niedawno swoje 13 urodziny. Jak dobrze wiedzieć, że wciąż istnieją ludzie, którzy są w stanie zrobić dosłownie wszystko, aby pomóc drugiemu człowiekowi, mimo że nie daje mu się szans na lepsze życie.

Może Cię zainteresować

zamknij