×

Wydała tysiące, aby upodobnić się do dmuchanej lalki. Internauci współczują jej dzieciom

Nie od dziś wiadomo, że ciąża raz na zawsze zmienia wygląd kobiety. Tak było również w przypadku pochodzącej z Meksyku 29-letniej Cindy Moore, która jeszcze do niedawna wyglądała jak zwyczajna, statystyczna mama. Widoczne zmiany, jakie u niej zaszły, sprawiły jednak, że jej pewność siebie i poczucie własnej wartości diametralnie spadły. I choć zbędne kilogramy, co prawda, udało jej się zrzucić, wciąż pozostawał pewien niedosyt. Pozostałe niedoskonałości postanowiła zatuszować za pomocą operacji plastycznych, które przerodziły się w prawdzie uzależnienie. Teraz chce wyglądać jak dmuchana lalka.

Przełomowy moment w życiu kobiety

Cindy zaczęła błyskawicznie tyć tuż po urodzeniu dzieci. Taka kolej rzeczy doprowadziła do tego, że przed rozstaniem się ze swoim narzeczonym ważyła ponad 100 kilogramów. Przyczyniły się do tego wysokokaloryczne posiłki, które gotowała dla narzeczonego kulturysty. Niestety, ich związek nie przetrwał – Moore dowiedziała się, że jej mężczyzna ją zdradza. To był przełomowy moment w życiu świeżo upieczonej matki. To wtedy postanowiła, że raz na zawsze zmieni swój wygląd.

Zaczęło się od zrzucenia wagi. Później przyszedł czas na operacje plastyczne

Moore zaczęła od zrzucenia ponad 40 kilogramów. Później „już poszło z górki”. Cindy zdecydowała się na przedłużenie włosów, implanty piersi i zabieg powiększający usta. Aby jeszcze bardziej podkreślić swoją przemianę, kupiła również kuse ubrania. Cała przemiana kosztowała ją 10 tysięcy funtów, a więc około 47 tysięcy złotych. Wydanych w ten sposób pieniędzy nigdy jednak nie żałowała. Wierzyła, że takie rozwiązanie pomoże jej przywrócić dawną pewność siebie. Pytanie tylko, czy nie przesadziła?

Kolejne operacje wciąż przed nią

Wiele ludzi uważa, że metamorfoza jakiej się poddała, sprawiła, że wygląda teraz niczym dmuchana lalka ze sklepu dla dorosłych. Cindy nie widzi w tym jednak nic złego i „chce być jeszcze bardziej sztuczna”. W tym celu zamierza poddać się następnym zabiegom m.in. jeszcze raz powiększyć biust.

Jej pewność siebie zdecydowanie wzrosła

29-latka wcześniej niechętnie robiła sobie zdjęcia. Teraz wszystko się zmieniło. Uwielbia pozować przed aparatem i z dumą prezentuje internautom swoje wdzięki, publikując w mediach społecznościowych mnóstwo swoich zdjęć.

Internauci szczerze współczują

Ciekawe, co na to jej dzieci?  Myślicie, że pójdą w jej ślady? Jedno jest pewne. Internauci, którzy komentują zdjęcia publikowane przez Cindy na Instagramie, współczują pociechom takiej matki. Dziwicie im się?

Cindy ma nadzieję, że jej historia zakończy się szczęśliwie. I choć kobieta nadal tęskni za byłym partnerem, pogodziła się z rozstaniem i wiedzie szczęśliwe życie. Teraz Cindy skupia się na sobie i stara się przekształcić frustrację w spełnianie swoich marzeń.

Nie da się ukryć, że odrobinę przeraża nas pomysł na życie Cindy, niemniej jednak gratulujemy pozytywnego nastawienia

Polecane

Może Cię zainteresować