×

Zaledwie 4 dni po zrobieniu tego zdjęcia spotkało ich coś strasznego, czego nikt nie przypuszczał

Wydawać by się mogło, że właśnie spoglądasz na wesołą rodzinę, która niebawem powiększy się o jedną malutką osobę. Z całej tej historii zgadza się tylko fakt, że na świecie pojawiło się dziecko. Za uśmiechniętymi twarzami całej gromady kryje się tragiczna historia o miłości, chęci uratowania życia i ogromnym poświęceniu.

Cara Combs będąc w dwudziestym trzecim tygodniu ciąży dowiedziała się, że ma zaawansowanego czerniaka. Zszokowana 38-latka musiała podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu.

Musiała zdecydować, czy chce walczyć o swoje życie i tym samym zacząć chemioterapię, czy dać szansę dziecku na to, aby mogło pojawić się na tym świecie.

1

Wydawać by się mogło, że Cara od samego początku wiedziała, jaką decyzję podejmie. Chciała urodzić swoją pociechę, tym bardziej, że lekarze informowali o tym, że dziecko ma 90% szans na przeżycie.

2

Nie posłuchałam się mojego lekarza prowadzącego i nie zdecydowałam się na chemioterapię. W mojej sytuacji niestety nie ma dobrej decyzji… Powinniśmy walczyć o swoje życie, a ja nie mam nawet takiej szansy. Wybieram Życie, które jest we mnie. Mając 38 lat, nikt z nas nie myśli o śmierci, wydaje się, że całe życie jest przed nami. Wiem, że muszę cieszyć się z każdej minuty spędzonej z moimi dziećmi i nie denerwuję się drobnostkami. Moje dziecko prawdopodobnie przyjdzie na świat na początku grudnia. Mam nadzieję, że się poznamy… – wyznała Cara Combs.

Zaledwie dzień po wspólnej sesji zdjęciowej Shaylin urodziła się przez cesarskie cięcie. Przyjaciółka rodziny Emily była w szpitalu, aby uchwycić ten wzruszający i smutny moment. Cara zdążyła poznać swoją córeczkę, ale była osłabiona. Potrzebowała natychmiastowego przeszczepu wątroby, ale jako osoba chora na raka miała problem ze znalezieniem odpowiedniego dawcy…

Cztery dni po urodzeniu Shaylin, Cara Combs umarła.

3

Cara zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby walczyć z chorobą i tym samym nie narażać dziecka, którego się spodziewała. To był najpiękniejszy i najbardziej bohaterski czyn, jaki mogła zrobić – wyznaje przyjaciółka Emily.

4

Była najsilniejszą osobą, jaką znałem. Wspaniałą matką i żoną. Była dla mnie wszystkim i zawsze będzie – dodaje wzruszony mąż.

Cara Combs miała tylko 38 lat. W pamięci swoich bliskich będzie żyła wiecznie. Jej historia trafia prosto w serce i porusza jak żadna inna…

Polecane

Może Cię zainteresować