×

15 zdjęć zrobionych tuż przed śmiercią. Lekkomyślność tych osób doprowadziła do prawdziwej tragedii

Zdjęcia typu selfie opanowały Internet i dosłownie każdy ma przynajmniej kilkadziesiąt z nich. Moda na autoportrety doprowadziła również do niebezpiecznego trendu, a mianowicie do robienia ich zawsze i wszędzie. Niestety, młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy do jakich niebezpiecznych sytuacji może doprowadzić lekkomyślność i chęć podzielenia się ze znajomymi nietypowym miejscem, w którym owo zdjęcie zostało wykonane.

1. Jadiel

Chłopak zrobił sobie zdjęcie w trakcie jazdy. Podczas publikacji brak skupienia na drodze doprowadziły do śmiertelnego wypadku.

2. Xenia Ignatieva

Młoda Rosjanka, która chciała zaimponować znajomym, wspięła się na 10-piętrowy budynek, by zrobić sobie na nim zdjęcie. Na chwilę straciła równowagę i spadła na kable znajdujące się pod wysokim napięciem.

3. Colette Moreno

Jadąc na wieczór panieński, przyszła panna młoda chciała uwiecznić chwilę w samochodzie. Skutkowało to utratą kontroli nad pojazdem kierującej nim dziewczyny.

4. Jenni Riviera

Meksykańska piosenkarka wraz ze znajomymi znajdowała się na pokładzie prywatnego samolotu. Chwilę po zrobieniu zdjęcia, maszyna rozbiła się i nikt z szóstki pasażerów nie przeżył.

5. Slywia Rajchel

Stojąca na szczycie mostu Puente de Triana kobieta straciła równowagę i nie przeżyła upadku do wody.

6. Courtney Sanford

Podczas jazdy samochodem kobieta robiła sobie zdjęcia, które opublikowała w mediach społecznościowych. Zaraz po wrzuceniu ich na swój profil wjechała prosto na ciężarówkę.

7. Lot MH17

Zdjęcie Garego wraz z mamą zostało zrobione kilka minut przed zestrzeleniem samolotu Malysian Airlines na terytorium Ukrainy.

8. Karaoke

Dziewczyna robiła sobie zdjęcia i śpiewała z koleżanką, jadąc samochodem. Chwilę potem doszło do wypadku, w którym obydwie straciły życie.

10. Oscar Aguilar

Chłopak robił sobie zdjęcia z bronią. Jedna z nich przypadkiem wystrzeliła i stracił życie.

11. Anonimowa para

Zdjęcie zostało zrobione chwilę przed tragedią. Romantyczne ujęcie skończyło się tragicznie, gdyż para spadła z klifu.

12. Cabo da Roca

Polska para straciła życie, robiąc sobie selfie nad urwiskiem nad Cabo da Roca. Kawałek skały, na której stali oderwał się i para razem z nim spadła w przepaść.

13. Karen Hernandez

Kobieta robiła sobie zdjęcia, prowadząc samochód w okolicy rzeki. Po utracie kontroli nad pojazdem, samochód wjechał do wody, gdzie kobieta utonęła.

14. Na szczycie pociągu

Chłopak próbował zrobić sobie zdjęcie, stojąc na dachu pociągu, gdzie został porażony prądem.

Może Cię zainteresować

zamknij