×

Byłe dziewczyny księcia Williama. To one mogły być dziś na miejscu księżnej Kate

Byłe dziewczyny księcia Williama. Zanim starszy syn księżnej Diany poznał Kate Middleton, bitwa o jego serce była zaciekła. Brytyjki marzyły o tym, by zostać partnerkami przystojnego przyszłego monarchy. Kim są i co dziś robią kobiety, które mogłyby nosić tytuł księżnej Cambridge?

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate uchodzą za parę wręcz idealną. Poznali się na studiach w 2002 roku na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji. Po raz pierwszy spotkali się na studenckim pokazie mody. Kate przechadzała się wówczas po wybiegu w niemal przezroczystej sukience. Na początku tylko się przyjaźnili, ale później przerodziło się to w głębsze uczucie. Po wielu zawirowaniach, William i Kate zaręczyli się w 2010 roku. Rok później wzięli ślub.

Od szesnastu lat para tworzy szczęśliwy związek. Doczekali się także trójki dzieci – George’a, Charlotte i Louisa. Okazuje się, że obecna księżna Cambridge musiała pokonać niemałą konkurencję. A każda z byłych partnerek księcia Williama wyglądała jak miss. Kim są i co dzisiaj robią?

Byłe dziewczyny księcia Williama

Olivia Hunt

Olivia była szkolną miłością Williama. Spotykali się ze sobą na pierwszym roku studiów w St. Andrews University. Dużo czasu spędzali w klubie „The Cumberland” w Edynburgu. Pomimo tego, że ostatecznie książę związał się z inną kobietą, nadal utrzymuje ona bliski kontakt z Kate i Williamem. Uczestniczyła nawet w ich ślubie. Prywatnie Olivia jest córką lekarza Belgravia, który przyjaźnił się z królową.

Natalie Hicks-Lobbecke

Natalie i William poznali się w klubie polo (Beaufort Polo Club). Kobieta uwielbia sport i jest córką oficera armii. Jednak zamiast za księcia, wyszła za mąż za przedsiębiorcę Eda Milbanka, który jest synem baroneta Anthony’ego Milbanka. Para doczekała się potomka. Obecnie Natalie prowadzi firmę w Czarnogórze, a w przeszłości była konsultantem do spraw bezpieczeństwa w Iraku.

Jessica Craig

Media okrzyknęły jej związek z Williamem jako „wakacyjny afrykański romans”. Dużo czasu spędzili w Kenii, gdzie odbyli nawet udawane zaręczyny. Wiele osób uważało, że to właśnie ona zostanie księżną Cambridge. Obecnie Craig jest działaczką na rzecz zwierząt i ochrony środowiska. W Afryce założyła organizację „Panthera”, która chroni dzikie koty w rezerwatach, a także „Stop Ivory” – organizację walczącą z przemytem kości słoniowej.

Rose Farquhar

William i Rose znali się od dzieciństwa. Mówi się nawet, że była ona pierwszą miłością Williama. Obecnie Rose Farquhar jest piosenkarką country znaną głównie w USA. Farquhar i książę wciąż są dobrymi przyjaciółmi. Ona również była na ślubie Williama i Kate.

Davina Duckworth-Chad

Znajomość Williama i Daviny rozpoczęła się latem 1999 roku. Wówczas kobieta została zaproszona przez księcia na rejs jachtem dookoła Morza Egejskiego. Jednak uczucie między nimi szybko wygasło. Po skończeniu studiów, kobieta została modelką. Wyszła za mąż za przystojnego barona, Toma Barbera, z którym ma bliźniaki. Co ciekawe, Davina jest kuzynką Diany (drugiego stopnia). Wciąż utrzymuje bliskie stosunki z dworem królowej.

Arabella Musgrave

Z Williamem spotykała się w 2001 roku, zanim książę wyjechał do St Andrews School. Para poznała się przez wspólnego przyjaciela, Vana Cutsems. Zerwali, aby uniknąć związku na odległość. Musgrave na poważnie zainteresowała się modą. Pracowała m.in. jako PR-owiec Gucci oraz Prady. Poślubiła Jamesa Tollemache, którego ojciec jest przyjacielem księcia Karola.

Źródła: facet.onet.pl, kobieta.wp.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, Imgur

Może Cię zainteresować