×

William i Kate byli na jednym bankiecie. Ich zachowanie wzmocniło plotki o kryzysie

W mediach od jakiegoś czasu aż huczy o kryzysie w związku Kate i Williama, który miał zdradzić żonę z jej przyjaciółką, Rose Hanbury. Podobno sprawy potoczyły się już tak daleko, że księżna wyprowadziła się z Pałacu i zabrała dzieci. W ostatnim czasie książęca para miała okazję spotkać się jednak na jednym z bankietów, gdzie fotoreporterzy dokładnie obserwowali każdy jej krok. Jakie wnioski? Wiele wskazuje na to, że kryzys w związku Kate i Williama to nie plotki lecz coś zdecydowanie bardziej poważnego.

William i Kate na bankiecie
Instagram

William i Kate na bankiecie

Donald Trump przybył do Londynu. Z tej okazji w miniony poniedziałek wieczorem został zorganizowany specjalny bankiet, na którym nie mogło zabraknąć członków rodziny królewskiej, a w tym także księcia Williama i księżnej Kate. Jak się jednak okazało, większą część wydarzenia para spędziła osobno, a przez cały wieczór nie zamienili ze sobą ani słowa. Co więcej, księżna szła u boku Stevana Munichina, a nie męża. Książę William z kolei przez większą część bankietu prowadził konwersację z Theresie May. Kto wie, być może właśnie w ten sposób chciał za wszelką cenę uniknąć rozmowy z żoną.

William i Kate na bankiecie
Instagram 

Ona również tam była

To jednak nie koniec sensacji odnośnie głośnego bankietu. Okazuje się bowiem, że kobieta, z którą książę William miał mieć romans, również pojawiła się w pałacu Buckingham. Rose była tam nie bez powodu. Przypomnijmy, że jest ona żoną Davida Rocksavage, Markiza Cholmondeley, który zawsze jest zapraszany na tego typu wydarzenia. Na szczególną uwagę zasługuje także miejsce, w którym została usadowiona. Siedziała przy tym samym stole, co William, choć na jego drugim końcu. Przypadek? Jakby tego było mało, Kate siedziała obok Sarah Vine, która wielokrotnie przedstawiała w mediach księżną Meghan Markle w kontrowersyjnym świetle.

To musiał być wyjątkowo niezręczny bankiet…

Imgur

Myślicie, że księżna Kate i książę William jeszcze do siebie wrócą?

Może Cię zainteresować