×

Bójka na plaży. Ludzie zamiast odpoczywać rzucali w siebie leżakami i butelkami

Bójka na plaży doprowadziła do nieprawdopodobnych zniszczeń. Kilku pijanych mężczyzna nagle zaczęło się bić, a z czasem dołączali do nich kolejni ludzie. Awanturnicy rzucali w siebie leżakami, krzesłami i szklanymi butelkami. W pewnej chwili sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Wakacyjny relaks

W tym roku, jak nigdy wszyscy ludzie z niecierpliwością oczekiwali na nadejście lata. Zmęczenie ciągłym przebywaniem w domu spowodowało, że każdy pragnie skorzystać z upalnych dni i wypocząć nad morzem. Polaków nie odstraszają nawet horrendalne ceny gofrów czy smażonych ryb. Turyści zjeżdżają nad Bałtyk, a Ci których nie stać na daleką podróż, wybierają się na krótsze wypady np. w góry czy nad jezioro.

Bardzo podobnie wygląda sytuacja w pozostałych krajach Europy. Korzystając z krótkiej przerwy w epidemii koronawirusa, ludzie udają się na wypoczynek. W końcu wiadomo, że wszystko co dobre, szybko się kończy i już na jesieni czeka nas powrót do dawnej rzeczywistości. Niestety niewiele potrzeba, aby przyjemna chwila relaksu zamieniła się w brutalną jatkę.

Do szokujących scen doszło na wybrzeżu w mieście Southend w hrabstwie Essex w Wielkiej Brytanii. Gromada pijanych mężczyzn niespodziewanie zaczęła się bić. Powód ich agresji musiał być bardzo poważny, ponieważ chwycili za znajdujące się w pobliżu leżaki, krzesła i szklane butelki. Całe zdarzenie zostało nagrane przez jednego z obserwatorów zajścia i szybko trafiło do sieci. Świadkowie bijatyki byli przerażeni. Widząc furię z jaką działają skłóceni ze sobą mężczyźni, zaczęli uciekać z plaży. Ludzie obawiali się, że agresja może dosięgnąć również ich.

Sprawą zajęła się już policja. Prawdopodobnie za jakiś czas poznamy więcej szczegółów dotyczących zajścia.

bójka na plaży 2
Facebook

Bójka na plaży

W mediach społecznościowych pojawił się post, w którym opisano wydarzenia, które miały miejsce nad morzem. Policja zdecydowała się zwiększyć ilość patroli, aby zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości.

Podczas kłótni rzucono mnóstwo leżaków, stołów i szklanych butelek. Kiedy doszło do incydentu, wybrzeże było wypełnione tysiącami ludzi, w tym rodzinami z dziećmi. (…) Policja nadal zwiększa liczbę patroli wzdłuż wybrzeża.

Okazuje się, że mężczyźni uczestniczący w bójce byli pod wpływem alkoholu. Wciąż jednak nie ustalono, co sprawiło, że rzucili się na siebie. Rzecznik policji w Essex oświadczył, że poszukiwania już trwają. Mirror Online informuje, że akcja jest zakrojona na dużą skalę.

Prowadzimy dochodzenie i pracujemy nad zidentyfikowaniem osób tych na zdjęciach. Będziemy kontynuować nasze patrole w okolicy.

Także w Polsce w ostatnim czasie zdarzają się przypadki wybuchów agresji wśród urlopowiczów. Jednym z najsłynniejszych była bójka, do której doszło na parkingu w Tatrach. Powodem było zajęcie miejsca parkingowego.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij