×

Kobieta była nagrywana z ukrycia na plaży. Nagle wyjęła wałek malarski

Kobieta była nagrywana z ukrycia na plaży, gdy nagle wyjęła wałek malarski. Kto by pomyślał, że taki sprzęt może przydać się jej nad morzem, a jednak… Ludzie nie mogli uwierzyć w to, co widza. Z pewnością również będziesz zaskoczony, bo wideo powala na kolana.

Kobieta była nagrywana z ukrycia na plaży

Niecodzienne nagranie opublikował na swoim Facebooku Sergio Herrero Caballero. Nie wiadomo, czy to on jest autorem wideo. Możemy się natomiast domyśleć, ze materiał nie został zarejestrowany w Polsce.

Filmik, który skradł serca internautów (zgromadził 32 tys. polubień), został zarejestrowane na plaży. W centrum uwagi znalazła się przesiadująca nad wodą pani o krąglejszych kształtach, która wykazała się nie lada pomysłowością.

Na nagraniu widzimy, jak wczasowiczka bierze wałek malarski. Wałek, który wcześniej pokryła nie farbą, a kremem lub balsamem przeciwsłonecznym. Po chwili kobieta z mniejszym lub większym powodzeniem rozprowadza wałkiem chroniący przed słońcem środek po plecach!

„Kiedy myślisz, że widziałeś już wszystko…” – brzmi opis dołączony do nagrania, które obiegło sieć. Trzeba przyznać, że doskonale oddaje to, co możemy zobaczyć w poniższym, krótkim materiale wideo. Spotkaliście się już z podobnym zastosowaniem wałka malarskiego?

W takiej sytuacji chciałoby się rzec, że każdy sposób jest dobry, o ile jest skuteczny. Tymczasem w tle słychać mnóstwo śmiechu. Na miejscu turystów zareagowalibyście podobnie? A może wręcz przeciwnie, pomoglibyście pani z rozprowadzeniem kremu bądź balsamu?

Reakcje internautów

Pod tak wiralowym nagraniem nie mogło zabraknąć komentarzy internautów. Ich reakcje są zaskakująco sympatyczne. Jak możemy przeczytać:

Ona JEST silną i niezależną kobietą

Biedactwo. Zabawne, ale jeśli nie ma z kim iść na plażę i nie dociera się z powodu wagi, coś musi wymyślić. Ta kobieta żyje w 2060 roku

Super, nie potrzebuje nikogo, co tam

Powinniśmy się trochę nauczyć od tej kobiety

Cóż, to nie jest zły pomysł. Nie musi być od nikogo zależna..

Rozwiązywanie problemów! Tak powinno robić wielu ludzi w tym społeczeństwie

No to świetny pomysł dla ludzi, którzy chodzą sami na plażę

Lepiej sama niż w złym towarzystwie ?

Doskonały pokaz samowystarczalności

Źródła: www.facebook.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), www.facebook.com

Może Cię zainteresować