×

Ręcznik z Janem Pawłem II i zakonnicami. „Granica głupoty została przekroczona”

Ręcznik z Janem Pawłem II i zakonnicami. Myślicie, że to jakiś żart? Otóż nie. Właśnie taki plażowy atrybut można kupić w sieci. Gdy jego zdjęcie obiegło sieć, wzbudziło bardzo mieszane uczucia wśród internautów. Sami zobaczcie dlaczego.

Sezon wakacyjny trwa. Ręcznik z Janem Pawłem II

Jeśli jesteście z tych, których interesuje „plażnig, leżing, smażing”, to być może ten temat jest właśnie dla Was. Zwłaszcza w obecnej sytuacji, kiedy pogoda jest wprost idealna na spędzanie czasu właśnie w taki sposób.

Kolejna fala upałów, wakacje trwają w najlepsze. Właśnie dlatego Polacy bardzo chętnie korzystają z uroków plaż. A na nich z pewnością przyda się sprzęt do plażowania, a jego podstawą jest oczywiście „odjechany” ręcznik.

Ręcznik z Janem Pawłem II i zakonnicami
Pixabay

Ręcznik z Janem Pawłem II i zakonnicami. Ile kosztuje?

W sieci możemy znaleźć ogrom produktów, które z pewnością przydadzą nam się na plaży lub po prostu umilą nam na niej czas. Wśród nich są materace dmuchane, flamingi, koła ratunkowe i niezbędne ręczniki… Jedna z ofert ostatniego produktu wzbudziła bardzo mieszane uczucia wśród internautów. Rozpaliła też dyskusję w sieci. O jaki ręcznik chodzi?

O taki z podobizną Jana Pawła II. Jednak to nie koniec. Papież Polak ma na sobie luźny wakacyjny strój, a na jego twarzy widnieje uśmiech. Towarzystwa dotrzymują mu dwie siostry zakonne. Obie w habitach, choć odzienie jednej z nich, jest „troszkę” krótsze niż to bywa w rzeczywistości. Druga zakonnica jest w trakcie otwierania napoju gazowanego. Cena tego plażowego rekwizytu to 99,99 zł.

Ręcznik z Janem Pawłem II i zakonnicami 1
Twitter

Marcin Dobski, dziennikarz portalu salon24.pl, który zamieścił na Twitterze link do aukcji, tak skomentował ten twór:

Kolejna granica głupoty została przekroczona

Jak na ręcznik zareagowali internauci?

Pod twittem dziennikarza zaroiło się od komentarzy:

Granica czego? Poza granicą kiczu nic nie widzę

Niektórzy internauci ostrzegają, że swoją wypowiedzią może osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego.

Niechcący (?) zrobiłeś reklamę

A jeszcze inni piszą wprost:

Dzięki, właśnie zamówiłem!

Z kolei jeszcze inni po prostu ironizują, że ręcznik jest naprawdę w porządku, ale jego cena już nie bardzo… Pojawił się też bardzo dosadny komentarz jednej z internautek:

Pana zdaniem promowanie takich skandalicznych obrazków punktualnie o 21:37 jest zabawne?! Zgłoszony

Przypomnijmy, że godzina 21:37, to godzina śmierci Jana Pawła II, zaś zwrot „2137” często jest utożsamiany z kodem osób wyśmiewających się z papieża i kultu, którym jest otoczona jego osoba w Polsce.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: twitter.com, www.o2.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij