×

Serialowi „Przyjaciele” bardzo się zmienili. Ta produkcja była tylko początkiem ich kariery

Serial „Przyjaciele”, który był emitowany jeszcze w latach 1994-2004, pobił serca widzów na całym świecie – wyświetlano go w ponad stu krajach. Tak ogromna popularność przyczyniła się do tego, że produkcja otrzymała m.in. 6 nagród Emmy i Złoty Glob. Miliony ludzi śledziło losy bohaterów niejednokrotnie zachodząc się ze śmiechu przed ekranami telewizorów.

Jak dziś wyglądają aktorzy grający w kultowym serialu? Czy poznałbyś ich, gdybyś przypadkiem spotkał ich na ulicy? Odpowiedź na te pytanie znajdziecie poniżej.

Serial „Przyjaciele” i popularność aktorów

Serial „Przyjaciele” opowiada o przygodach tytułowych przyjaciół (Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer) mieszkających na co dzień w nowojorskim Manhattanie. Dla części wyżej wymienionych aktorów serial stał się trampoliną w drodze do dalszej kariery, w związku z czym dzisiaj są znani praktycznie wszystkim fanom kina.

Zobaczcie, jak potoczyły się losy serialowych „Przyjaciół” i jak dziś wyglądają aktorzy z najpopularniejszego serialu wszech czasów

Jennifer Aniston to bez wątpienia jedna z najbardziej barwnych postaci nie tylko w kultowym serialu, ale także światowego kina. Dzięki roli w „Przyjaciołach” zagrała później w wielu komediach romantycznych cieszących się bardzo dużą popularnością. Możemy do nich zaliczyć takie pozycje jak „Bruce Wszechmogący”, „Sztuka zarywania” czy „Kobiety pragną bardziej”. Nie mniej głośno było także o życiu prywatnym Jennifer, a dokładniej małżeństwem ze słynnym Bradem Pittem. Ostatecznie para się jednak rozwiodła, choć w tym roku pojawiła się plotka, że znów zaczęła się spotykać.

Tak dzisiaj wygląda Jennifer Aniston

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez jennifer aniston (@jennifer_aniston_the_official)

Lisa Kudrow, serialowa Phoebe, co prawda nie zrobiła spektakularne kariery poza serialem, ale i tak może pochwalić się kilkoma dobrze odebranymi rolami. Możemy ją zobaczyć chociażby w „Wojnie płci”, za którą dostała nominację do nagrody American Comedy Award czy serialu HBO „Wielki Błękit”.

Tak dziś wygląda Lisa Kudrow

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lisa Kudrow (@lisakudrow)

Kariera Courtney Cox tak, jak w przypadku Jennifer Aniston, nabrała rozmachu po zakończeniu nagrywań do serialu „Przyjaciele”. Aktorka odnalazła się jednak w nieco innym gatunku, a co za tym idzie, największą sławę przyniosły jej role w thrillerach – na szczególną uwagę zasługują cztery części filmu „Krzyk”. Courteney w 1999 roku wyszła za aktora Davida Arquette, z którym ma córkę Coco Riley. Nie była to jednak miłość do grobowej deski, bowiem para rozwiodła się w 2013 roku.

Tak dziś wygląda Courtney Cox

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Matt LeBlanc – to dla niego kultowa rola w serialu trwała najdłużej, bowiem w spin-offie jako jedyny ponownie wcielił się w rolę uwielbianego bohatera. Matt znany jest fanom kina również z takich filmów, jak „Aniołki Charliego”, „Szpiedzy tacy jak oni” czy serialu „Odcinki”, za który w 2012 roku dostał statuetkę Złotego Globu.

Tak dziś wygląda Matt LeBlanc

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Matt LeBlanc (@mleblanc)

Matthew Perry mógł cieszyć się naprawdę dużym zainteresowaniem w branży filmowej po swojej roli w serialu „Przyjaciele”. Aktora możemy również zobaczyć w dwóch częściach filmu pt. „Jak ugryźć 10 milionów”, „Ptaki Ameryki” oraz „Troje do tanga”. Perry sprawdził się także w roli scenarzysty i producenta serialu „Dziwna para”, w którym sam również grał. Aktor wygląda dzisiaj zupełnie inaczej niż kilkanaście lat temu. Znacznie przytył i jest mocno zaniedbany. Wszystko to jest spodowowane chorobą alkoholową, z którą zmaga się od dłuższego czasu. Aktualny wizerunek i problemy z używkami spowodowane są depresją po tym, jak kariera aktora po sukcesie „Przyjaciół” nie rozwinęła się według jego oczekiwań.

Tak dziś wygląda Matthew Perry

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez matthew perry (@mattylangfordperry)

David Schwimmer odniósł duży sukces nie tylko dzięki serialowi „Przyjaciele”, ale także dzięki roli w serialu wojennym pt. „Kompania braci”, gdzie grał kapitana Sobela. Za swoją rolę otrzymał nawet nagrodę Złotego Satelity. Aktor zagrał także w filmie „Sześć dni, siedem nocy” i udzielił głosu żyrafie Melman w serii bajki „Madagaskar”

Tak dziś wygląda David Schwimmer

Którego z wyżej wymienionych bohaterów serialu „Przyjaciele” najbardziej polubiliście i kto z nich Waszym zdaniem zmienił się najbardziej?

Polecane

Może Cię zainteresować