×

Big Boy zrzucił 170 kilogramów! Teraz świętuje 5. urodziny nowego życia

Big Boy zrzucił 170 kilogramów! Mateusz Borkowski znany z programu „Gogglebox” przeszedł operację zmniejszania żołądka, dzięki której zmienił się nie do poznania. Teraz świętuje „5. urodziny nowego życia”.

Big Boy zrzucił 170 kilogramów

Mateusz Borkowski, znany widzom programu „Gogglebox. Przed telewizorem” jako Big Boy, jest wysokim, szczupłym mężczyzną. Ale ci, którzy śledzą losy bohaterów programu od lat, doskonale pamiętają, że Mateusz Borkowski był kiedyś zupełnie innym człowiekiem, przynajmniej fizycznie.

Uczestnik „Gogglebox” zmagał się z otyłością, która zagrażała jego życiu. W krytycznym momencie ważył 250 kilogramów. Postanowił jednak zawalczyć o siebie i zdecydował się na drastyczne zmiany.

Operacja zmniejszania żołądka to pierwszy, najważniejszy krok. Jednak tak naprawdę to dopiero początek zmagań o swoje zdrowie. Big Boy był jednak mocno zdeterminowany, przestrzegał diety, stosował się do zaleceń lekarzy. Dzięki temu zmienił się nie do poznania!

Kolosalna zmiana

Dzisiaj Mateusz Borkowski twierdzi, że nigdy nie czuł się lepiej i zaznacza, że to jego „forma życia”. Uczestnik programu „Gogglebox” schudł aż… 170 kilogramów! Swoim sukcesem podzielił się, wspominając, że świętuje 5. urodziny „nowego siebie”.

Przy okazji Big Boy postanowił utrzeć nosa wszystkim niedowiarkom, którzy wieszczyli mu szybki powrót do nadprogramowych kilogramów.

Jeśli nadal po 5 latach myślisz, że przytyję i wrócę do fizycznego i psychicznego SZAMBA, no to okejka i powodzonka mordeczko. Forma olimpijska, 5. urodziny nowego życia

– napisał i dodał zdjęcie, na którym prezentuje się bez koszulki.

Ta fotografia to najlepszy dowód na to, że w życiu Big Boya zaszły duże zmiany. Nie chodzi jedynie o utratę kilogramów – Mateusz Borkowski nabrał pewności siebie. Udowodnił sobie i innym, że jest bardzo silny, bo zerwanie z dawnym stylem życia i zgubnymi przyzwyczajeniami wymagało nie lada poświęceń. Big Boy nie zmienił tylko jednego – pseudonimu. A ten już nie pasuje do jego wizerunku.

W komentarzach fani nie szczędzą Mateuszowi ciepłych słów. Z niektórych komentarzy wynika, że Big Boy stał się inspiracją i motywacją dla osób, które również chcą zmienić swoje życie.

Forma olimpijska jest

Aż tak jeszcze nie schudłem ale fakt jedno mogę potwierdzić , że na pewno nie warto wracać do tego co bylo.

Wspaniałym sukces ?Nie sztuką jest schudnąć, a utrzymać wagę. Pan to zrobił i jest Pan przykładem i motywacją dla innych ?

– czytamy.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować