×

Barbara Kurdej-Szatan wróciła na Instagram. Aktorka już nie mogła wytrzymać

Barbara Kurdej-Szatan wróciła na Instagram. Aktorka po dwóch tygodniach milczenia postanowiła wznowić swoją działalność w mediach społecznościowych. Czy internauci zapomną jej skandaliczne, wulgarne zachowanie?

Dobra mina do złej gry?

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnich tygodniach całkowicie zdominowała nowiny z polskiego show biznesu. Celebrytka za sprawą przepełnionego wulgaryzmami wpisu na temat kryzysu migracyjnego na granicy polsko-białoruskiej zapoczątkowała falę nienawiści, która rozlała się w sieci.

KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!!

Wiele gwiazd wykorzystało medialne zamieszanie stworzone przez aktorkę do przypomnienia o sobie. Utworzyły się dwa fronty, składające się ze sprzymierzeńców oraz przeciwników zbuntowanej Kurdej-Szatan.

W tym czasie 36-letnia aktorka milczała w mediach społecznościowych twierdząc, że boi się reakcji ze strony oburzonych jej zachowaniem internautów. W końcu jednak celebrytka nie mogła już wytrzymać i zdecydowała się na publikację pierwszego od dwóch tygodni postu. Wczoraj na jej profilu ukazało się selfie, do którego dołączony był krótki opis. Była gwiazda „M jak Miłość” w sugestywny sposób dała obserwatorom do zrozumienia, że od teraz będzie jej na Instagramie więcej. Przy okazji podziękowała za wsparcie okazane jej w czasie, gdy przechodziła trudne chwile.

Dziś nad Warszawą wyszło słońce… :)

Dziękuję Wam za ogrom wiadomości i dobrej energii🤍

Czytam je wszystkie po kolei.. i nadzieja we mnie rośnie… na wszelkie dobro🤍

Całuję
Basia

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Barbara Kurdej-Szatan wróciła na Instagram

Powrót Barbary Kurdej-Szatan do mediów społecznościowych w dużej mierze może wynikać z potrzeby zarobkowej. Po utracie pracy w „M jak Miłość” oraz kryzysie wizerunkowym, aktorka będzie musiała liczyć się z mniejszą liczbą propozycji płatnych współprac. Wiele mówi się o tym, że sieć Play prawdopodobnie nie przedłuży z nią umowy. Firma jest już bowiem zmęczona aferami, które toczą się wokół „ambasadorki” marki. Play od początku próbował odciąć się od wulgarnej wypowiedzi gwiazdy.

Wiadomo już, że Kurdej-Szatan nie pojawi się w świątecznych spotach reklamowych sieci. Zniknie również z materiałów reklamowych i marketingowych. Jeden z pracowników firmy potwierdził tę wiadomość w rozmowie z dziennikarzami Pudelka.

W dniu dzisiejszym wszyscy handlowcy sieci Play otrzymali informację o wycofaniu materiałów reklamowych i marketingowych z Panią Kurdej-Szatan. Zmiana ta następuje od grudnia bieżącego roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować