×

Anna Mucha broni Barbary Kurdej-Szatan. „Nigdy nie zostawi potrzebującej osoby samej”

Anna Mucha broni Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka dołączyła do grona celebrytów, którzy postanowili zamanifestować swoje poparcie dla wulgarnej postawy. W udzielonym wywiadzie zasypała komplementami swoją koleżankę po fachu.

Wulgarność przekraczająca granice

Wciąż nie milknie burza wywołana skandalicznymi słowami Barbary Kurdej-Szatan wymierzonymi w polską Straż Graniczną. Przypomnijmy, że w naszpikowanym słowem na „k” wpisie, celebrytka określiła pograniczników mianem morderców. Prokuratura już wszczęła postępowanie w sprawie aktorki i najprawdopodobniej wkrótce zostaną wobec niej wyciągnięte prawne konsekwencje.

Tymczasem jesteśmy świadkami tego, jak polski show biznes dzieli się na dwa, przeciwstawne obozy. Pierwszy z nich, z Michałem Wiśniewskim na czele potępia zachowanie aktorki, drugi natomiast usprawiedliwia jej słowa, doszukując się dobrych intencji. Trudno oprzeć się wrażeniu, że oba zespoły próbują nieco ogrzać się w blasku sławy Barbary Kurdej-Szatan. Do grona popleczników byłej aktorki „M jak Miłość” dołączyła również jej znajoma, Anna Mucha. W jednym z wywiadów zasugerowała nawet, że polskie kobiety wiele zawdzięczają Barbarze Kurdej-Szatan.

To ona walczyła o kobiety i nasze prawo do godnego życia.

W rozmowie z Plotkiem Anna Mucha nie mogła wyjść z podziwu dla postawy Kurdej-Szatan. W wielkich słowach deklarowała swoje wsparcie oraz wychwalała internetową działalność koleżanki.

Basia jest wspaniałą kobietą, przyjaciółką i człowiekiem, którego chce się mieć przy boku. Wrażliwą, prawą, empatyczną i waleczną. Nigdy nie zostawi potrzebującej osoby samej. Nie przejdzie obojętnie… To ona miała odwagę w środku nocy zatrzymać samochód, by udzielić pierwszej pomocy kierowcy, który miał wypadek. To ona walczyła o kobiety i nasze prawo do godnego życia, wreszcie to Baśka stanęła za mną murem, kiedy tego potrzebowałam…

Anna Mucha broni Barbary Kurdej-Szatan

Anna Mucha stwierdziła w wywiadzie, że jej koleżanka po fachu odznacza się „etycznością” i w związku z tym, zasługuje na sympatię. Zarzekała się przy tym, że Kurdej-Szatan to osoba lojalna, na której można polegać.

Jest etyczna, oddana i sprawia, że świat i ludzie dookoła są lepsi. Bóg mi świadkiem, że zasługuje nie tylko na wszystkie te nagrody publiczności i dowody sympatii, ale także na to, żeby być wobec niej lojalnym i okazać wsparcie, kiedy tego potrzebuje.

Nie wiadomo czy Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan dogadały się co do udzielenia wspomnianego wywiadu, ale pewne jest, że trwają właśnie usilne próby wybielenia aktorki. Jeden z anonimowych informatorów Pudelka twierdzi nawet, że Barbara Kurdej-Szatan padła ofiarą bliżej niezidentyfikowanej władzy.

Władze najpierw przyglądały się jej zaangażowaniu w Strajk Kobiet, ale publiczne posługiwanie się rynsztokowym słownictwem przeważyło. Tak po prostu nie wypada, tym bardziej atakować służby mundurowe.

Z pewnością to jeszcze nie koniec medialnych przepychanek z udziałem Barbary Kurdej-Szatan. Na jej profilu na Instagramie nieustannie pojawiają się nowe posty, związane z kryzysem migracyjnym na granicy polsko-białoruskiej.

Fotografie: Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij