×

Ma 25-lat i sylwetkę kulturysty. Wyjawiła, dlaczego do tego stopnia rozbudowała swoje ciało

Bachtar Nabijewa ma 25-lat, pochodzi z Azerbejdżanu i jest modelką fitness, choć zdecydowanie bardziej pasuje do niej określenie „nietypową modelką fitness” lub kulturystka. Wszystko za sprawą jej rozbudowanej sylwetki, która zdaniem co niektórych wcale nie wygląda kobieco. Jej samej zupełnie to nie przeszkadza. Każdego dnia skrupulatnie realizuje swoje hobby ćwicząc na siłowni i jeszcze bardziej rozbudowując swoje gabaryty. Wciąż wygląda atrakcyjnie czy może to już przesada?

Bachtar Nabijewa. 25-latka, która za swój wygląd zbiera zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze

Gdzie kończy się granica kobiecości, a zaczyna typowo męska sylwetka? Jeśli patrzeć na komentarze internautów, śmiało możemy powiedzieć, że Bachtar Nabijewa znajduje się gdzieś na granicy tych „dwóch światów”. 25-latka nie bez powodu zyskała sobie przydomek Panna Żelazna Pupa, bowiem jej pośladki wyglądają, jakby były twarde niczym stal. Pośladki to jednak nie wszystko. Nietypowa modelka ma również wyjątkowo mocno rozbudowaną klatkę piersiową i kończyny dolnej, których wyglądu i z pewnością siły może pozazdrościć jej niejeden osobnik płci przeciwnej.

Wygląd, za którym stoi coś więcej niż pasja

Wiele osób z pewnością zastanawia się, co może kierować młodą, piękną dziewczyną, aby do tego stopnia zmieniła swoje smukłe i delikatne niegdyś ciało? Bachtar w jednym z wywiadów na portalu YouTube odpowiedziała, że stoi za tym coś więcej niż sama pasja. Kiedy była małą dziewczynką wraz z rodziną przeprowadziła się na Ukrainę, która była dla niej zupełnie innym, nowym i pełnym wyzwań światem. Światem, w którym nie potrafiła się zaaklimatyzować. Sytuacji nie sprzyjały również rówieśnicy w szkole, którzy często byli dla niej wyjątkowo okrutni. Przezywali ją, wytykali palcami i wyzywali od chudzielców.

Z jakiegoś powodu im się to nie podobało – wspomina Bachtar

Taka kolej rzeczy przyczyniła się do tego, że Bachtar postanowiła sama zapracować na swój wygląd. Zaczęła ciężko trenować. Sport pochłonął ją do tego stopnia, że dzisiaj nie wyobraża sobie życia bez podnoszenia ciężarów. Co więcej, łatwo zauważyć, że 25-latka ma łatwość w rozwijaniu muskulatury. Nie mniej jednak jej sylwetka w ogromnym stopniu jest poparta ciężką i systematyczną pracą.

Na dzień dzisiejszy modelkę fitness na Instagramie obserwuje aż 2,6 miliona osób.

Podoba Wam się sylwetka Bachtar? Waszym zdaniem wciąż wygląda kobieco czy być może zdecydowanie bliżej jej do mężczyzny? Czekamy na Wasze komentarze!

Polecane

Może Cię zainteresować