×

Babcia w okrutny sposób znęcała się nad wnuczką. Sąd był dla niej bezlitosny

Rodzeństwo, trzech chłopców i jedna dziewczyna, musiało zmierzyć się w potworną tragedią. Czwórka dzieciaków w jednej chwili straciła w tragicznym wypadku oboje rodziców. Czy mogło ich spotkać coś gorszego? Po śmierci najbliższych opiekę nad nimi przejęła babcia. I choć wydawać by się mogło, że starsza kobieta poświęci się dla nich w całości, dla wspomnianej wcześniej dziewczynki był to początek koszmaru. Koszmaru, który mógłby trwać do dnia dzisiejszego, gdyby sama nie zawalczyła o swoje bezpieczeństwo… Gdyby nie wstrząsające nagranie, które ujrzało światło dzienne.

Babcia urządziła piekło wnuczce

51-letnia Geneva S. Robinson i jej 33-letni partner Joshua okazali się być tyranami w ludzkiej skórze. Po śmierci rodziców swoich wnucząt starsza kobieta wyraziła chęć opieki nad nimi. Miała do nich jednak bardzo zróżnicowane podejście. O ile chłopców traktowała bardzo pobłażliwie, dziewczynka nie miała tyle szczęścia. Mała każdego dnia musiała stawiać czoła przemocy i przerażające nienawiści, którą darzyła ją babcia i jej partner. Oboje bez najmniejszych skrupułów bili dziewczynkę, kopali ją, maltretowali psychicznie, zamykali w garażu na noc, a nawet wykorzystywali seksualnie. Babcia potrafiła także przebrać się za wiedźmę i grozić 7-letniemu dziecku śmiercią.

Babcia jest przez ciebie chora. Teraz pójdziesz z wiedźmą – mówiła

Oklahoma City Police

Oklahoma City Police

Kiedy dramat dziecka ujrzał światło dzienne, prokuratura określiła dom Genevy S. Robinson mianem „domu z horroru”

Choć ciężko to sobie wyobrazić, koszmar dziewczynki trwał ponad rok. Przez cały ten czas kompletnie nikt nie podejrzewał, że za ścianami domu Genevy S. Robinson mogą rozgrywać się sceny niczym z dramatycznego filmu. Jak to możliwe, że nikt się o tym nie dowiedział? Otóż 7-latka z reguły nie była dopuszczana do rówieśników. Jeśli natomiast już udało jej się z kimś porozmawiać, nie była na tyle przekonująca, aby ktokolwiek był w stanie jej uwierzyć. W końcu postanowiła jednak wziąć sprawy w swoje ręce i sama zawalczyć o swoje dobro.

7-latka tajemnicy nagrała przerażające sceny, które miały miejsce w domu. Materiał filmowy stał się ostatecznie wiarygodnym dowodem i potwierdzeniem słów dziewczynki. W konsekwencji gehenna dziecka została przerwana, a babcia i jej partner zostali aresztowani.

Nagranie z tortur 7-latki publikujemy poniżej. Ostrzegamy, że nie jest ono przeznaczony dla ludzi szczególnie wrażliwych

Trauma 7-latki, która odbiła się na jej zdrowiu psychicznym

Choć oprawcy dziewczynki zostali zatrzymani, trwający kilkanaście miesięcy koszmar dziecka zdążył odbić się na jej zdrowiu psychicznym. 7-latka wciąż żyje w strachu i stresie, że lada moment ktoś jej coś zrobi. Ostatecznie dręczenie psychiczne okazało się być dla niej bardziej bolesne, niż fizyczne tortury.

Wyrok

Sąd, który wydawał wyrok w sprawie Genevy i Joshi przyznał podczas rozprawy, że oboje „zabili blask w oczach dziewczynki”. Babcia usłyszała wyrok potrójnego dożywocia. Jej partner z kolei spędzi w więzieniu najbliższe 30 lat.

Też nie mieści Wam się to w głowie, że za wszystkim stała babcia?

Może Cię zainteresować