×

Atak hakerski na popularnego celebrytę. Z jego Instagrama zniknęło wszystko

Atak hakerski na popularnego celebrytę wywołał ogromne zdziwienie w społeczności jego fanów. Nikt nie wiedział, jak to możliwe, że nagle z jego instagramowego konta zniknęły wszystkie zdjęcia. Fani Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” obawiali się, że rozstał się z Oliwią. Jednak prawda okazała się zupełnie inna.

Koniec Instagrama?

W ostatnich latach Instagram stał się głównym medium komunikacji dla osób ze świata showbiznesu. Pomógł także wybić się uczestnikom rozmaitych programów telewizyjnych, którzy bez aktywności w mediach społecznościowych, prawdopodobnie szybko poszliby w niepamięć.

Jedną z osób, która zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w telewizyjnym show jest Łukasz Kuchta. Mężczyzna stał się znany za sprawą 4. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Łukaszowi udało się stworzyć szczęśliwy związek wraz z Oliwią Ciesiółką. W maju na świat przyszło ich dziecko.

Para nie może narzekać na brak popularności. Na Instagramie zebrali ogromne społeczności obserwatorów. Niestety atak hakerów spowodował, że niewiele brakowało, aby główne źródło zarobków pary przestało istnieć! Konto Łukasza na Instagramie zostało doszczętnie wyczyszczone. Zniknęły z niego wszystkie posty i relacje. Bez wątpienia spora część fanów mogła pomyśleć, że Łukasz postanowił zrezygnować z aktywności w mediach społecznościowych albo co gorsza rozstać się z żoną. W związku z tym, celebryta był narażony na utratę znacznej rzeszy obserwatorów.

Atak hakerski na popularnego celebrytę

Wszystko wyjaśniło się, gdy celebryta opublikował na swoim profilu post, w którym wyjaśnił, co spowodowało zniknięcie zawartości jego profilu. Mężczyzna nie ukrywał, że jest mu bardzo przykro, ponieważ na tworzenie swojego konta poświęcił dużo czasu i energii.

Zapewne wielu z was zauważyło, że moje konto od jakiegoś czasu jest puste. Stało się tak, ponieważ zostało zhakowane. Obudziłem się pewnego dnia zajrzałem na telefon i przeczytałem 3 maile, po których już wiedziałem, że nie jest dobrze. W pierwszym było, że weryfikacja dwuetapowa została wyłączona. W drugim, że nazwa użytkownika została zmieniona, a w trzecim, że został zmieniony mail. Od razu spróbowałem wejść na Insta no i jak zapewne się domyślacie, nie udało mi się…

Łukasz powiedział, że podobnie jak jego fani jest bardzo zaskoczony atakiem hakerskim. Oświadczył przy tym, że od zawsze unika otwierania podejrzanie wyglądających linków. Niestety nie udało mu się ustalić powodów włamania. Na szczęście konto Oliwii pozostało nietknięte.

Wielki powrót

Uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia” stwierdził, że pomimo niemiłych przeżyć jest szczęśliwy, że nie stracił swoich fanów.

Cieszę się, że udało mi się odzyskać konto, ale jednocześnie pozostał taki smutek, że wszystko co było na nim przepadło, ponieważ w każdy opis pod zdjęciem wkładałem dużo serca i była to naprawdę fajna pamiątka. No, ale cóż stało się. Teraz czas, aby na nowo zacząć tworzyć swój profil. Najważniejsze, że zostaliście Wy.

Nareszcie jesteś.

Dziwiłam się, że tak długo Cię nie widzę…wszystko jasne…

Fotografie: TVN7 (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować