×

Tajner miał się wściec na Wiśniewskiego. Dominika zdradziła, jak było naprawdę

Niedawno w mediach pojawiły się informację o tym, że Apoloniusz Tajner nie zareagował zbyt dobrze na wiadomość o rozwodzie córki. Znany trener miał rzekomo wpaść w szłał, gdy dowiedział się o decyzji Wiśniewskiego. Dominika Tajner dementuje plotki na temat zachowania ojca.

Rozwód z zaskoczenia

Dominika Tajner przechodzi trudne chwile. Wszystko przez nagły rozwód z Michałem Wiśniewskim. Wiadomo, że Dominika jest bardzo mocno związana ze swoim ojcem, Apoloniuszem Tajnerem. Nikogo nie powinno więc dziwić, że to on jest dla niej największym wsparciem.

Córeczka tatusia

Portale plotkarskie podawały informację, że trener polskich skoczków nigdy nie przepadał za zięciem. Kiedy dowiedział się o rozwodzie, miał podobno powiedzieć, że nie ręczy za siebie, jeśli spotka Wiśniewskiego.

Dominika broni ojca

Tym informacją zaprzeczyła sama zainteresowana. Dominika raczej nie wypowiada się w temacie rozwodu, ale tym razem postanowiła zabrać głos. W rozmowie z „Party” była partnerka Wiśniewskiego broni swojego ojca:

Nie wierzę, żeby mój tata coś takiego powiedział. To jakieś kolejne bzdury, totalne brednie

Może Dominika rzeczywiście ma rację i Apoloniusz Tajner nie wpadł w szał, po tym jak dotarły do niego złe wiadomości. Ale właściwie nie zdziwilibyśmy się, gdyby powiedział w złości o kilka słów za dużo słysząc, że ktoś skrzywdził jego córkę.

Uważacie, że Tajner ma powody, żeby wściekać się na Wiśniewskiego?

Polecane

Może Cię zainteresować