×

Ważny apel Gienka i Andrzeja z „Rolnicy Podlasie”. To dla nich szczególny czas!

Apel Gienka i Andrzeja odbija się szerokim echem w Internecie. O co proszą gwiazdy telewizyjnego programu „Rolnicy Podlasie”?

Rolnicy Podlasie

Andrzej i Gienek z Plutycz oraz Emilia Korolczuk z Rancza Laszki zyskali popularność dzięki show Fokus TV „Rolnicy Podlasie”. Rolnicy szybko zyskali rzeszę wiernych fanów. Niektórzy decydują się odwiedzać ich gospodarstwa, często przynosząc prezenty.

Niestety, popularność niesie za sobą nie tylko miłe, ale i przykre wydarzenia. Przekonali się o tym już wcześniej Andrzej i Gienek z Plutycz, których w ostatnim czasie odwiedziła policja. Także Emilia z Laszek spotkała się z nieprzyjemnościami ze strony fanów serialu „Rolnicy Podlasie”. W bardzo nachalny i nieelegancki sposób zaczęto nachodzić jej gospodarstwo.

Ostatnio taka sytuacja miała miejsce w święta Bożego Narodzenia, gdy rolniczka odpoczywała od pracy w gospodarstwie i swój czas poświęcała rodzinie. W drugim dniu świąt na facebookowym profilu Emilii pojawił się ważny komunikat:

Ludzie! Są Święta Bożego Narodzenia, pomimo wschodnio brzmiącego nazwiska jestem katoliczką i obchodzę święta teraz, ja mam życie prywatne, spędzam mój czas z najbliższą rodziną, kilka wolnych godzin w roku. Jak można kogoś najeżdżać, włazić jak do siebie na czyjąś posesję przy ujadających psach! Tym bardziej po pijaku, jak to miało miejsce dzisiaj. Nasze gospodarstwa to nie jest park, do którego się idzie na spacer. Uszanujcie tych kilka dni w roku, przestańcie jeździć przez wioskę i ciągle fotografować nasze dom.

Apel Gienka i Andrzeja
Facebook

Apel Gienka i Andrzeja

Gienek i Andrzej nie kryją się z tym, że są wyznania prawosławnego. Dlatego początek stycznia jest dla nich bardzo ważnym okresem. W związku z tym w mediach społecznościowych zwrócili się do wszystkich z apelem:

Drodzy Fani i Turyści prosimy o uszanowanie tego czasu, chcemy go spędzić z najbliższymi. Razem z tatą bardzo dziękujemy darczyńcom za paczki świąteczne za niespodzianki i życzenia. Jest nam bardzo miło. Wszystkiego Dobrego na Nowy Rok. Święta to szczególny czas.

Pod komunikatem pojawiły się zdjęcia, na których widać niespodzianki od wiernych fanów.

Pod postem rolników posypały się życzenia. My również się do nich dołączamy!

Apel Gienka i Andrzeja
Facebook

Źródła: rolnikinfo.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij