×

Ania Lewandowska publicznie wyśmiała fankę. To miała być motywacja do zmiany stylu życia

Ania Lewandowska jest znana z tego, że bardzo dba o dyscyplinę. Wymaga od siebie, ale i u innych nie uznaje taryfy ulgowej. Udowodniła to, odnosząc się do komentarza jednej z internautek. Anna Lewandowska wyśmiała fankę.

Lewandowska dla wielu stanowi autorytet w kwestii odchudzania i prowadzenia stylu życia. Ale żonie znanego piłkarza zdarzają się również wpadki. Jak wtedy, gdy zajęła drugie miejsce w Biologicznej Bzdurze Roku.

Jak radzić sobie z podjadaniem słodyczy?

Jedną z największych słabości wszystkich, którzy próbują zrzucić zbędne kilogramy, jest podjadanie słodyczy. Anna Lewandowska postanowiła więc dodać post na Instagramie, w którym podpowiada, jak radzić sobie ze zgubnym nawykiem.

Według trenerki pomagają sen, trening i odpowiednia dieta. Pod radami Lewandowskiej, znalazło się wiele komentarzy od fanek, które podzieliły się swoimi doświadczeniami.

Anna Lewandowska wyśmiała fankę

Jedna z internautek napisała pod postem Ani o swoich wysiłkach dotyczących ograniczania ilości spożywanego cukru.

Jestem uzależniona od cukru, ale ostatnio przerzuciłam się na batony Foods by Ann – są przepyszne. Trzy dziennie i daję radę

Po takim komentarzu Lewandowskiej powinno być raczej miło. Jednak jej odpowiedź zabrzmiała dość… kąśliwie.

Yhmy. A nie za dużo?

Do wymiany zdań między paniami dołączyło kilka innych osób. Stanęły w obronie internautki, podkreślając, że od czegoś trzeba zacząć i dobrze, że chociaż takie zmiany wprowadza.

Healthy plann by Ann

Blog Anny Lewandowskiej odniósł sukces. Produkty, które proponuje Lewandowska, cieszą się ogromną popularnością. Baton, o którym wspomniała internautka, waży średnio 20 g i ma 86 kcal. Zawiera też 9 g cukrów.

Poza sprzedażą własnych produktów, trenerka organizuje również obozy sportowe pod nazwą „Camp by Ann”. Bierze w nich udział wiele celebrytek i znanych osób.

Po ostatnim obozie Ania Lewandowska zmartwiła fanów. Na opublikowanym zdjęciu wyglądała na przemęczoną, a jak wiadomo jest w zaawansowanej ciąży.

Ponoć nawet sławny mąż uważa, że Ania powinna w ciąży więcej jeść i nie przejmować się dodatkowymi kilogramami…

Wyświetl ten post na Instagramie.

How to deal with snacking? In my app @diet_training_by_ann you will find a complete menu, taking into account the need for calories, including 5 meals a day. It will help to regulate fluctuations in your blood sugar levels and to control your appetite ?? ➡️ a lot of diets available in English, Polish and German _________________________ Jak sobie radzić z PODJADANIEM SŁODYCZY między posiłkami? To zależy, jak to sobie tłumaczymy✌️ . ➡️ „potrzebuję energii” ➡️ „jeśli obsesyjnie myślę o słodkim, tzn. że mój organizm się tego domaga” ➡️ „muszę podnieść sobie cukier” itd. Zaczęłam od wymówek, ale prawda jest taka, że przy nawracających sytuacjach podjadania słodyczy warto zastanowić się, czy to przypadkiem nie jest wynik BRAKU odpowiednich składników odżywczych, a może zwykłe łakomstwo lub co gorsza.. uzależnienie od cukru. OK, decydujesz, że musisz zrezygnować z TAKIEJ ILOŚCI słodyczy, od czego zaczynasz? ➡️ dbasz o dietę @Diet_training_by_Ann?zwracasz uwagę na IG, zbilansowane makroskładniki BIAŁKA, TŁUSZCZE, WĘGLOWODANY. ➡️ wysypiasz się ➡️ trenujesz rozsądnie (trening jest dobry na wszystko?‍♀), ale unikasz .. przetrenowania “KTO MA NA TO CZAS?”?‍♀ Właśnie.. są na to gotowe rozwiązania, które z powodzeniem sprawdzają się już prawie u 100.000 osób ✊ w app. W mojej aplikacji znajdziesz kompletny jadłospis, uwzględniających zapotrzebowanie kcal, w tym 5 posiłków dziennie, które regulują wahania poziomu cukru we krwi i nie doprowadzają do wilczego apetytu?? A jakie Wy macie grzeszki w podjadaniu, z czego one wynikają? Ciekawa jestem, co zaobserwowaliście. ______ #annalewandowska #healthyteam #healthyfoods #dietbyann #diet

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Źródła: www.plotek.pl, otopress.pl, www.plotek.pl, Instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook, Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować