×

Ania Lewandowska jest w ciąży, a jej drugie dziecko przyjdzie na świat już na wiosnę. Jednak publikowanymi ostatnio zdjęciami, żona znanego piłkarza zmartwiła swoich fanów. Czy są powody do niepokoju?

Druga ciąża Ani

Radosną nowinę i tym razem ogłosił mąż Ani, podczas meczu drużyn FC Bayern Monachium z Olympiakos Pireus. Robert Lewandowski zrobił to w charakterystyczny sposób – po tym, jak strzelił gola, włożył piłkę pod koszulkę, ssąc przy tym kciuk.

Od tej pory media przyglądają się Ani i Robertowi jeszcze baczniej, a w sieci nie milkną spekulacje na temat płci dziecka. Czy Klara będzie miała braciszka? Wiele na to wskazuje, ale ostateczną odpowiedź poznamy nieco później. Trenerka jest w 6. miesiącu ciąży.

Ania Lewandowska zmartwiła fanów

Nie łatwo jest być mamą w ciąży, ale życie przyszłej mamy „na świeczniku”, powoduje dodatkowy stres. Media i fani, uważnie śledzą poczynania celebrytki i chętnie wytykają nawet najmniejsze niedociągnięcia.

Ostatnio fanów Lewandowskiej zaniepokoiło zdjęcie, jakie sama opublikowała na Instagramie. Ania miała na nim podkrążone oczy i wyglądała na zmęczoną.

Obserwujący pytali:

Wszystko w porządku? Widać u pani cienie pod oczami.

Zmartwiona fanka napisała:

Proszę mi wybaczyć, ale ma pani strasznie zmęczone oczy na tym zdjęciu.

Takich komentarzy pojawiło się wiele. Co na to główna zainteresowana? Przyznaje, że czuje się zmęczona i czeka na upragnione wakacje.

Lewandowska odpowiada fanom:

Kochani, jestem już prawie 10 dni na obozie. Odpocznę po nim, ale żeby nie było, czuję się bardzo dobrze, bo jak mówiłam kocham ten czas.

Udowadnia, że można pozostać aktywną i dbać o formę również w ciąży. Jednak pomimo sławy, to… po prostu kobieta, która nie zawsze będzie wyglądać, jak na okładce czasopisma.

Polecane

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować