×

Anna Lewandowska ma problemy z dziećmi. Macierzyństwo dało się jej we znaki

Anna Lewandowska ma problemy z dziećmi. Nieoczekiwanie podzieliła się z internautami prawdą na temat swojego macierzyństwa. Kto by pomyślał, że nawet żona Roberta Lewandowskiego mierzy się z tymi samymi trudnościami, które doskwierają szarym ludziom?

Wszyscy mają problemy

Mogłoby się wydawać, że ludzie bogaci i znani nie mają żadnych trosk. Prawda jest jednak zupełnie inna. Nawet milionerzy mierzą się z rozmaitymi problemami, podsuwanymi przez prozę życia codziennego. Najlepszym przykładem jest Anna Lewandowska. Pomimo tego, że celebrytka osiągnęła w życiu tak wiele, to wciąż doskwierają jej przeróżne trudności.

Dla znanej trenerki fitness wielkim wyzwaniem jest m.in. opieka nad dziećmi. Żona Roberta Lewandowskiego wiele razy wspominała już jak wymagającym zadaniem jest wychowywanie dzieci. Opieka nad córkami w szczególności dała się jej we znaki w trakcie pandemii. Niestety okazuje się, że w dalszym ciągu celebrytka narzeka na zmęczenie związane z konieczności zajmowania się dziećmi.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że gwiazda stara się kreować wizerunek zwykłej kobiety, której codzienność jest całkowicie zwyczajna. Ostatnio próbowała wzbudzić sympatię swoich fanów za sprawą archiwalnego zdjęcia z Wenecji. Anna Lewandowska opublikowała przepiękną fotografię, na której pozuje na balkonie. Ubrana w czarną sukienkę i wysokie szpilki żona piłkarza w niczym nie przypomina „dziewczyny z sąsiedztwa”, którą stara się być w sieci.

Celebrytka znalazła jednak sposób, aby odwrócić sytuację i z ekskluzywnej fotografii wykrzesać trochę pożądanej przez jej obserwatorki „normalności”. W opisie żona Roberta Lewandowskiego wspominała cudowny czas, spędzony na urlopie we Włoszech. Anna wyznała, że powrót do rzeczywistości nie był dla niej łatwy, ponieważ… znów musiała stawić czoła trudom macierzyństwa.

Ten moment, kiedy ponad godzinę usypiasz dzieci w sobotni wieczór… Bez skutku. Przeglądam sobie zdjęcia w telefonie… To był fajny weekend… bez dzieciaków. Znacie to?

Anna Lewandowska ma problemy z dziećmi

Okazuje się, że Anna Lewandowska nie jest jedyną postacią ze świata show biznesu, której doskwiera zmęczenie dziećmi. Marina Łuczenko-Szczęsna również miewa podobne chwile. W komentarzu do zdjęcia Anny Lewandowskiej napisała:

Jak ja to znam.

Internautki ochoczo przystąpiły do komentowania postu. Wiele z nich dało do zrozumienia celebrytce, że nie wiem czym jest prawdziwe zmęczenie.

Weekend? Ja się popłakałam ze szczęścia, jak kąpiel mogłam wziąć, bo mama dziecko na spacer zabrała

Ja takiego wolnego czasu nie znam

Niestety nie znam tego

Jeszcze nie miałam weekendu bez dziecka

Nie. Nie znamy

Jeszcze nie znam, bo od prawie dwóch lat jeszcze nie mieliśmy weekendu bez dziecka

Nie. Od 16 lat nie miałam wolnego.

Pomimo tego, że Anna Lewandowska pokazuje na swoim Instagramie wystawne, pełne zbytków życie, nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony zwykłych ludzi.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij