×

Anna Lewandowska potrzebuje wytchnienia. Jest zmęczona opieką nad dziećmi

Anna Lewandowska potrzebuje wytchnienia. Sportsmenka przyznała, że opieka nad dziećmi bardzo ją męczy i od czasu do czasu przydaje się jej rozłąka z rodziną. Nietypowe wyznanie było sporym zaskoczeniem dla jej obserwatorów.

Anna Lewandowska potrzebuje wytchnienia

Jedna z najpopularniejszych postaci polskiego show-biznesu, Anna Lewandowska uchodzi za perfekcyjną matkę, która potrafi łączyć wychowanie dwójki dzieci z karierą zawodową. Żona Roberta Lewandowskiego jest obecnie numerem jeden, jeśli chodzi o promocję zdrowego stylu życia w naszym kraju. Posiada własną linię kosmetyków, program treningowy oraz dietetyczny catering.

Jej kariera rozwija się bardzo intensywnie, ale mimo to Lewandowska zawsze znajduje czas dla swoich dzieci: 3-letniej Klary oraz urodzonej przed trzema miesiącami Laury. Bardzo często na instagramowym profilu publikuje zdjęcia dziewczynek, opowiadając przy tym o zabawnych zdarzeniach z życia rodziny.

Okazuje się jednak, że macierzyństwo nawet w przypadku celebrytek nie zawsze jest kryształowe. Podczas relacji z biegu, Anna Lewandowska nagrała InstaStory, w którym wyznała, że niekiedy pojawia się w niej potrzeba spędzenia pewnego czasu w samotności. Przyznała, że jeszcze kilka lat temu nie spodziewała się, że tak bardzo będzie ją cieszyć chwila dla siebie.

Co na to fanki?

Anna Lewandowska zdradziła na Instastories, że wyszła z domu, aby pobiegać trochę w samotności. Przyznała, że bardzo lubi takie momenty wyciszenia, w których może złapać oddech i nabrać sił do dalszych działań.

Pobiegane. W samotności. Potrzeba ogromna… Wyrwać się z domu i biec przed siebie, muzyka w słuchawkach, rozmowa przez telefon z przyjaciółką (na mamusiowe tematy). Kto by pomyślał kilka lat temu, że takie chwile dla siebie będą mnie… taaaaak bardzo cieszyć. Mąż w domu.

Z pewnością wiele osób choć myśli podobnie jak Anna Lewandowska, powstrzymywałoby się od tak otwartego stwierdzenia, obawiając się krytyki. Niestety nie możemy dowiedzieć się, co na temat wypowiedzi Anny Lewandowskiej sądzą kobiety obserwujące ją na Instagramie, ponieważ wypowiedź trenerki personalnej znajduje się na Instastory, a nie w poście. Można się jednak spodziewać, że wszystkie mamy rozumieją potrzebę Ani na znalezienia czasu tylko dla siebie.

Niedawno żona piłkarza miała ku temu fantastyczną okazję. Anna Lewandowska była na wakacjach w Grecji.

Fotografie: Instagram, Imgur

Polecane

Może Cię zainteresować