×

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” miała wypadek samochodowy!

Była uczestniczka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, Anita miała wypadek samochodowy. Kobieta przeżyła chwile grozy, chociaż – jak twierdzi – jechała zgodnie z przepisami.

W programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” znaleźli miłość

Anita i Adrian odnaleźli się dzięki programowi telewizyjnemu. Łatwo nie było. Adrian miał spore oczekiwania, głównie co do wyglądu przyszłej wybranki. Nieco mniej wymagająca okazała się Anita. Między utworzoną przez ekspertów parą zaiskrzyło. Piękna tancerka od razu wpadła w oko mężczyźnie. Co ciekawe, związek przetrwał również po zakończeniu show.

Dziś Anita i Adrian mają dwójkę dzieci – Jerzyka i Biankę. Chociaż program dawno się skończył, para nadal chętnie dzieli się wydarzeniami ze swojego życia osobistego na Instagramie. Anita regularnie publikuje kobiece porady, a przede wszystkim rodzinne zdjęcia, również z profesjonalnych sesji fotograficznych.

Dzięki swojej popularności i aktywności, kobieta zgromadziła na Instagramie prawie ćwierć miliona obserwujących. I właśnie z nimi Anita podzieliła się relacją z groźnego wydarzenia.

Anita miała wypadek samochodowy

Na zdjęciu, które Anita dodała w mediach społecznościowych, widać jej auto z rozbitą szybą.

Prosto pisze się o bezpieczeństwie, kiedy to nas nie dotyczy. Dziś, jadąc zgodnie z przepisami, niestety, doświadczyłam tego, jak mało brakuje do wypadku

– pisze kobieta.

Okazuje się, że w samochód uczestniczki „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wjechał… autobus! O całe zdarzenie Anita obwinia jego kierowcę.

Autobus za mną na prostej drodze nie zdążył zahamować i wjechał w nasz samochód. Na szczęście dzieci nie było ze mną. Adrian został z nimi w domu, a ja odbierałam od krawcowej nowości do sklepu

– dodaje.

Zderzenie z autobusem brzmi bardzo poważnie, na szczęście Anita wyszła z opresji cała i zdrowa.

Oprócz tego, że byłam w szoku, nic poważnego mi się nie stało. Natomiast uwierzcie mi – pierwsza kolizja w życiu napędziła mi wiele strachu. […] W taka pogodę trzeba uważać podwójnie! Nie chodzi tylko o nas… Jak dobrze być w domu

-napisała na koniec.

Fani zalecają Anicie ostrożność i obserwację swojego stanu zdrowia, ponieważ skutki wypadku mogą być zauważalne dopiero po kilku dniach od zdarzenia.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować