×

Aneta Zając zerwała z nałogiem. Mało kto wiedział, że aktorka miała z tym problem

Aneta Zając zerwała z nałogiem, czym bardzo zszokowała fanów. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda „Pierwszej miłości” mogła być od czegoś uzależniona. O aktorce było głośno, gdy została porzucona przez Mikołaja Krawczyka. Nikt nie przypuszczał, że w tym trudnym dla niej czasie, walczyła również z czymś innym.

Kim jest Aneta Zając?

Aneta Zając jest absolwentką łódzkiej PWSFiT. Skończyła również szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Karierę aktorską zaczęła w 2000 roku, od roli w Na dobre i na złe.

Następnie przez 2 lata wcielała się w postać swojej imienniczki – Anety Kurowskiej w telenoweli Plebania. Już od 2004 roku, Aneta wciela się w rolę Marysi z Pierwszej Miłości. Ta rola przyniosła aktorce ogromną popularność i sympatię widzów.

Związek Anety Zając i Mikołaja Krawczyka

Ich historia miłosna, mogłaby stać się gotowym materiałem na scenariusz filmowy. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk poznali się jeszcze podczas studiów. Ale dopiero na planie serialu Pierwsza Miłość, między parą aktorów zaiskrzyło. Zagrali parę zakochanych i… zakochali się również poza planem.

Aneta i Mikołaj szybko stali się jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Fani serialu bardzo kibicowali tej miłości. W 2011 roku na świat przyszły dzieci aktorskiej pary – bliźniaki Robert i Michał. Ale już rok później, relacje między Anetą i Mikołajem zaczęły się poważnie psuć.

Na planie serialu pojawiła się nowa postać, grana przez Agnieszkę Włodarczyk. Okazało się, że aktorka miała zamieszać również w życiu prywatnym pary…

Gdy Mikołaj Krawczyk rozstał się z matką swoich dzieci i zaczął oficjalnie pokazywać się u boku Agnieszki, spekulacje na temat rozbicia rodziny przez aktorkę nie gasły. Plotki podsycał fakt, że po rozstaniu para nie mogła się dogadać, co do opieki nad dziećmi. Sprawa zakończyła się w sądzie, a Mikołaja Krawczyka oskarżano o niepłacenie alimentów.

Aneta Zając zerwała z nałogiem

Dziś niewiele wiemy o życiu prywatnym Anety Zając. Również związek jej byłego partnera i Agnieszki Włodarczyk nie przetrwał próby czasu. Obecnie Mikołaj jest związany z aktorką Sylwią Juszczak, z którą wziął ślub.

Spór dotyczący wychowywania dzieci, według niektórych źródeł trwa do dzisiaj, a Krawczyk zasypuje Anetę kolejnymi pozwami. Okazuje się, że stresujące sytuacje, aktorka przez lata odreagowywała… nałogiem. Aneta była nałogową palaczką.

Zając przyznała się do zgubnego nałogu i spowodowała niemałe zamieszanie. Większość fanów nie wyobraża sobie aktorki z papierosem… Ale teraz Aneta może być wzorem dla wszystkich, którzy bezskutecznie walczą z nałogiem. Jak twierdzi, ma powody do radości. Aktorka skutecznie rzuciła palenie już 3 lata temu!

Ten wpis Anety na Instagramie, to najlepszy dowód na to, że „dla chcącego nie ma nic trudnego”:

? dziś mijają trzy lata od kiedy pożegnałam się z papierosami i jestem sobie za to wdzięczna #healthylifestyle #nosmoking #healthyissexy Miłego wieczoru Państwu życzę ✌️

Aneta Zając zerwała z nałogiem
Twitter
Aneta Zając zerwała z nałogiem
Twitter
Aneta Zając zerwała z nałogiem
Instagram
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować