×

Aneta Zając coraz chudsza! Jak udało jej się osiągnąć taką figurę?

Aneta Zając coraz chudsza. Aktorka przez kilka lat zmagała się z nadprogramowymi kilogramami, którym towarzyszyły problemy zdrowotne. Mimo to, gwiazda pokazuje, że jeśli się naprawdę chce, można pokonać wszystkie przeszkody! Nowa figura aktorki zachwyca.

Hashimoto i problemy z rzuceniem nałogu

Anetę Zając uwielbiają nie tylko fani „Pierwszej Miłości”. Aktorka zdobyła sympatię widzów, gdy Mikołaj Krawczyk porzucił ją dla Agnieszki Włodarczyk. O tym rozstaniu zrobiło się głośno, szczególnie, że Aneta i Mikołaj mają dwóch synów. Przez jakiś czas para spotykała się głównie w sądzie, żeby ustalić wysokość alimentów i kwestie opieki nad dziećmi.

Choć na pewno nie był to prosty czas dla gwiazdy, aktorka zyskała wielu sympatyków, którzy wspierali ją również w walce z dodatkowymi kilogramami.

Już kilka lat temu filigranowa aktorka widocznie przybrała na wadze. Przyznała, że boryka się z chorobą Hashimoto, a także szkodliwym nałogiem – aktorka była uzależniona od papierosów. Jak widać, aktorka pozbyła się obu problemów. Rzuciła nałóg i zrzuciła dodatkowe kilogramy. Teraz gwiazda znowu zaskakuje.

Aneta Zając coraz chudsza

Fani od miesięcy zachwycają się niezwykła metamorfozą aktorki. Aneta Zając dumnie prezentuje swoją figurę na Instagramie.

Ale nic nie dzieje się przez przypadek. Gwiazda przyznała, że odmieniła swoją dietę i styl życia. Aktorka zrezygnowała z cukru, tłustego mięsa i makaronów z mąki pszennej. Do tego regularnie trenuje, a sport stał się nieodłącznym elementem jej życia. Aneta jeździ na rolkach, na rowerze, gra w tenisa, a zimą jeździ na nartach. Swoją pasję chętnie dzieli z synami, udowadniając, że można o siebie dbać również samotnie wychowując bliźnięta.

Warto dodać, że aktorka znajduje czas na prowadzenie kulinarnego bloga, na którym dzieli się zdrowymi przepisami. Jak sama twierdzi, „liczy się umiar”.

Na nowych zdjęciach widać, że Aneta Zając jest coraz chudsza! Fanki podziwiają nie tylko jej piękną figurę, ale i niezwykłą siłę i determinację.

Aneta wyznaje, że wcale nie dąży do figury modelki. Nie musi! Jej filigranowa sylwetka i piękny uśmiech już robią wrażenie.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować