×

W programach „The Voice” zabraknie Andrzeja Piasecznego i Michała Szpaka?

Andrzej Piaseczny pożegna się z TVP? Juror „The Voice Senior” ma poważne problemy w związku ze swoim skandalicznym zachowaniem podczas imprezy urodzinowej. Telewizja Polska wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

Wulgarna afera

Andrzej Piaseczny już drugi sezon pełni funkcję jurora i trenera w programie TVP2 „The Voice Senior”. Piosenkarz jest bardzo lubiany zarówno przez uczestników, jak i przez widzów. Do tej pory muzyk uchodził za człowieka elokwentnego i wyważonego. Niestety za sprawą swojego wulgarnego zachowania podczas własnej imprezy urodzinowej, stracił sympatię fanów. Warto przypomnieć, że Andrzej Piaseczny w trakcie zabawy w dosadny sposób wyraził niezadowolenie z rządów PiS. 50-latek w towarzystwie Majki Jeżowskiej i Nergala skandował obraźliwe hasła takie jak m.in. „Je*ać PiS i Konfederację”.

Swój sprzeciw dla obecnego układu władzy wyraził również Michał Szpak, juror „The Voice of Poland”. Gwiazdor wyraźnie sympatyzuje ze środowiskiem lewicowym. Niedawno uczestniczył w protestach przed domem Jarosława Kaczyńskiego. Co więcej, nagrał piosenkę, wspierającą Strajk Kobiet. Wyraził także swoje poparcie dla społeczności LGBTQ+. Na prezentacji ramówki TVP pojawił się z tęczą na twarzy.

Andrzej Piaseczny pożegna się z TVP 2
Twitter

Andrzej Piaseczny pożegna się z TVP?

Na wieść o skandalicznym zachowaniu jurorów jednych z najpopularniejszych programów TVP2, pojawiły się przypuszczenia, że obaj stracą posady. Telewizja Polska odniosła się do postępowania swoich pracowników. TVP stwierdziło, że nie akceptuje tego typu zachowań i potępia je. Wielbiciele Piasecznego od razu zaczęli snuć przypuszczenia na temat tego, że piosenkarz prawdopodobnie wkrótce zostanie zwolniony z „The Voice Senior”. Póki co, Telewizja Polska nie ogłosiła decyzji w tej sprawie, ale nie można wykluczyć, że Andrzej Piaseczny rozstanie się z programem.

Skład jurorów formatu „The Voice…” jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czasie.

Z pewnością już niebawem Jacek Kurski ogłosi decyzję w sprawie dalszego zatrudnienia Andrzeja Piasecznego. W przeszłości już wielu artystów trafiało na tzw. czarną listę prezesa TVP. W 2017 roku Kayah nie miała możliwości występu na Festiwalu w Opolu ze względu na jej uczestnictwo w marszu Komitetu Obrony Demokracji.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), YouTube, Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij