×

Ruszyły zdjęcia do „The Voice Senior”. Manowska zdradziła, że wystąpi w nim ulubienica widzów

Program „The Voice Senior” zagości na naszych ekranach późną jesienią. Poprowadzi go Marta Manowska. Prezenterka zdradziła, że już ruszyły przesłuchania w ciemno. Dowiedzieliśmy się też, że na scenie zobaczymy znajomą twarz z innego hitowego programu TVP.

„The Voice Senior”

Idąc na fali popularności „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids”, TVP2 zdecydowała się na nowy muzyczny format z tej serii. Do udziału w programie stacja zaprasza osoby po 60. roku życia. Wiemy już, że jurorami będą Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk, Alicja Majewska oraz Andrzej Piaseczny. Z kolei do prowadzenia show producenci zaprosili Martę Manowską oraz Tomasza Kammela.

prowadzacy i jurorzy pgrogramu the voice senior
Instagram

Marta Manowska już pracuje na planie

Prowadząca uchyliła właśnie ostatnio rąbka tajemnicy co do programu. Na swoim Instasotry pochwaliła się, że odbyły się już pierwsze przesłuchania w ciemno. Przyznała, że jest bardzo zmęczona, ale także „hiper szczęśliwa”.

W „The Voice Senior” zobaczymy znajomą twarz

Przy okazji Marta Manowska zdradziła, że na scenie zobaczymy Ninę z „Sanatorium miłości” emitowanego przez TVP1. Kobiet była jedną z najbardziej wyrazistych i zapadających w pamięć uczestniczek. Co prawda w sanatorium nie znalazła uczucia na jakie liczyła, ale z pewnością zdobyła serca widzów. Manowska trzymała kciuki za nią, ale nie zdradziła jeszcze jak jej poszło.

Instagram

Będziecie kibicować Ninie?

Może Cię zainteresować

zamknij