×

Nowy sezon „Rolnik szuka żony”. W pierwszym odcinku polały się łzy

Właśnie ruszyła kolejna edycja jednego z najbardziej popularnych programów TVP, czyli „Rolnik szuka żony”. Widzowie już wcześniej poznali pięciu nowych rolników, a teraz mogli zobaczyć pierwszy odcinek, w którym wybierali kandydatki na żony. Najwięcej listów otrzymał z uczestników „Rolnik szuka żony” otrzymał Seweryn. Jednak spore zainteresowanie wzbudził również Sławomir, który pracuje nie tylko w swoim gospodarstwie.

Program „Rolnik szuka żony” niezmiennie budzi ogromne emocje

Pierwszy odcinek 6. edycji „Rolnik szuka żony” już za nami. Widzowie przez kolejne tygodnie będą mogli śledzić losy Sławomira, Jakuba, Seweryna, Waldemara i Adriana. Na razie nie wiemy jeszcze, które panie będą walczyć o serca rolników, ponieważ rolnicy dopiero przeczytali listy od kandydatek na żony. Nie obyło się bez łez.

Sławomir wierzy, że „Rolnik szuka żony” pomoże mu odnaleźć tą jedyną

Największe zainteresowanie budzi dwóch rolników. Jednym z nich jest 28-letni Seweryn. Mężczyzna był zaskoczony zainteresowaniem, które wzbudził wśród kobiet. Gdy prowadząca program Marta Manowska powiedziała mu, że mało kto w historii otrzymał tyle listów, nie ukrywał swojego zaskoczenia i wzruszenia:

Aż takiego odzewu się nie spodziewałem

seweryn z rolnik szuka żony
Instagram

Seweryn z „Rolnik szuka żony” ma za sobą trudny czas

Seweryn jest rolnikiem z zawodu i wykształcenia, ale swoje życie początkowo wiązał z piłką nożną. W ciągu kilku ostatnich lat, życie bardzo go doświadczyło. Gospodarstwo przejął w 2012 roku, po tragicznej śmierci swoich rodziców. Zrezygnował wtedy z gry w drugoligowej Polonii Słubice. Rozpadł się również jego 8-letni związek. Teraz ma nadzieję, że w końcu pozna tą jedyną.

seweryn z rolnik szuka żony
Instagram

Seweryn po przeczytaniu listów zadzwonił do jednej z kandydatek. Porozmawiał telefonicznie z Dianą z Podlasia. Był wyraźnie zawstydzony, ale też zadowolony z rozmowy. Kobieta dopytywała, czy może spodziewać się spotkania twarzą w twarz:

Super, że do mnie telefonujesz. Miło słyszeć Twój głos. Mam myśleć, że jakaś tam jest szansa na spotkanie z Tobą?

Sławomir z „Rolnik szuka żony” wykonuje dwa zawody

Nie tylko historia Seweryna wzbudziła ogromne zainteresowanie. Innym uczestnikiem, który wzbudził zaciekawienie pań, jest Sławomir. Okazuje się, że mężczyzna jest nie tylko rolnikiem. Wykonuje także zawód strażaka. W wywiadzie z portalem „Party” opowiedział, jak łączy te dwa zajęcia:

Te dwa zawody nie wykluczają się wzajemnie. Kiedy jestem strażakiem robię to całym serduchem. Kiedy jestem rolnikiem, tak samo staram się robić to całym sercem i oddaniem. Tam pomagam innym, a u siebie pomagam małym istotom, czy jakimś tam mniejszym zwierzętom. Ale cały czas to jest opieka i praca i doskonalenie się

sławomir z rolnik szuka żony
Instagram

Sławomir wybrał jedną z kandydatek

Sławomir również zdecydował się porozmawiać z jedną z kandydatek. Zadzwonił do Małgosi, którą przy okazji zaprosił do swojego gospodarstwa. 34-latek nie może się doczekać, żeby poznać kandydatki.

Będziecie śledzić jak Seweryn i Sławomir radzą sobie w „Rolnik szuka żony”?

Może Cię zainteresować

zamknij