×

Kasia i Piotr z „Rolnik szuka żony” wzięli ślub. Panna młoda postawiła na odważną suknię

Kasia i Piotr z 4 edycji programu „Rolnik szuka żony” wzięli ślub. Krótko po zakończeniu zdjęć do show TVP para przywitała swoje pierwsze dziecko, a teraz zdecydowali się na legalizację swojego związku. Wśród weselnych gości pojawiła się m. in. Marta Manowska. Natomiast panna młoda postawiła na odważną, prześwitującą suknię.

Kasia i Piotr to kolejne małżeństwo z „Rolnik szuka żony”

Chyba nikt nie spodziewał się, że „Rolnik szuka żony” rzeczywiście przyczyni się do powstania tylu trwałych związków. W końcu relacje z innych telewizyjnych programów rzadko kiedy zdawały próbę czasu. Teraz kolejna para, która poznała się na planie, stanęła na ślubnym kobiercu. Bohaterowie 4 edycji, Piotr Kościesza i jego wybranka Katarzyna, powiedzieli sobie sakramentalne tak.

kasai i piotr z rolnik szuka żony na ślubie
Instagram

Na ślubie Kasi i Piotra z „Rolnik szuka żony” nie zabrakło Marty Manowskiej

Para doczekała się już syna Aleksa, który przyszedł na świat niedługo po zakończeniu zdjęć do programu. Teraz oboje postanowili, że czas na formalizację związku. Ich ślub odbył się 2 sierpnia, a informacja o uroczystości pojawiła się na profilu „Rolnik szuka żony” na Instagramie – oczywiście razem z kilkoma zdjęciami z tego pięknego dnia.

Na ślubie i weselu nie zabrakło innych „rolników” oraz prowadzącej show. Para świętowała swoją miłość m. in. z Adamem Kraśko, Łukaszem Sędrowskim i Martą Manowską.

uczestnicy rolnik szuka żony na slubie kasi i piotra
Instagram

Kasia nie bała się założyć odważnej kreacji

Na jednym ze zdjęć widać, że Kasia postawiła na dość odważną stylizację. Na fotografii, na której Piotr przenosi ją przez próg można zobaczyć, że dół sukienki jest lekko prześwitujący i pięknie eksponuje nogi. Z kolei góra sukni ślubnej jest bardziej klasyczna – została wykończona misterną koronką.

kasai i piotr z rolnik szuka żony na ślubie
Instagram

Co myślicie o sukni ślubnej Kasi z „Rolnik szuka żony”?

Może Cię zainteresować

zamknij