×

Aktorka ze „Zniewolonej” przyjedzie do Polski. Zdradziła też, co stanie się w 2. sezonie

Emisja serialu ukraińskiej produkcji pt. „Zniewolona” na antenie TVP1 okazała się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Losy pięknej Katieriny Kowalczuk śledzi miliony Polaków. Dla przykładu tylko 29. odcinek serialu obejrzało w naszym kraju w sumie ponad 3,3 miliona osób – niewiarygodny wynik, prawda? Kolosalny sukces ekranizacji przyczynił się do tego, że już niebawem aktorzy „Zniewolonej” przyjadą do Polski – taka informacja została podana w środę w swoim głównym wydaniu „Wiadomości TVP”. Kto nie może się doczekać?

Aktorzy „Zniewolonej” przyjadą do Polski. Kiedy i gdzie możemy się ich spodziewać?

Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Wiadomo natomiast, że spośród gwiazd ukraińskiej produkcji zawita do nas ta, która w największym stopniu skradła serca Polaków, a więc grająca główną rolę Katerina Kowalczuk. Skąd ta pewność? Aktorka sama potwierdziła tę informację w komentarzu na Instagramie.

Wkrótce odwiedzę Polskę – napisała krótko i na temat Katerina Kowalczuk

Podziękowania

Katerina Kowalczuk każdego dnia jest zasypywana miłymi wiadomościami od widzów nie tylko z Polski, ale również takich krajów, jak Litwa czy Łotwa. W związku z tym w jednym ze swoich ostatnich postów postanowiła podziękować wszystkim fanom za miłe i pozytywne komentarze odnośnie „Zniewolonej”. Zapowiedziała również, że już niebawem pojawi się kolejny sezon apelując jednocześnie, aby go nie przegapili.

„Zniewolona”. O czym jest serial, o którym w ostatnim czasie zrobiło się tak głośno?

Zacznijmy od tego, że cała akcja „Zniewolonej” rozgrywa się w XIX wieku. Historia opowiada o losach Katieriny Wierbickaji, która dała się poznać widzom jako mądra, wykształcona, piękna i zdolna dziewczyna. Zna języki obce, maluje, a poza tym doskonale gra na fortepianie. Na taką, a nie inną osobę wychowała ją matka chrzestna, szlachcianka pani Czerwinskiej. Z biegiem czasu Katierina zaczyna jednak zauważać, że talenty, uroda i pozycja wcale nie czynią jej szczęśliwą bowiem została urodzona w niewoli – jest swego rodzaju własnością najbogatszego ziemianina w Nieżynie, Piotra Czerwińskiego. W konsekwencji tytułowa „Zniewolona” chce zacząć sama decydować o swoim losie, a przede wszystkim wydostać się z sideł rodu Czerwińskich.

W ostatnim poście Katierina zdradziła też, co będzie miało miejsce w 2. sezonie… Widać, że czeka nas ślub

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katerina Kovalchyk (@katerinakovalchyk)

Może Cię zainteresować

zamknij