×

Jak wygląda dziś gwiazda słynnego serialu „Słoneczny patrol”? Zmieniła się nie do poznania!

Yasmine Bleeth, niezapomniana Caroline Holden w „Słonecznym patrolu”, zmieniła się od czasu emisji serii. Sfotografowana na ulicy aktorka, która ma teraz 51 lat, jest po prostu nie do poznania!

„Słoneczny patrol”

Programy telewizyjne odkrywają wiele gwiazd. „Słoneczny Patrol” jest doskonałym przykładem! Seria wydana w 1989 roku, opowiadała przygody zespołu ratowników na plaży w Los Angeles. Serial stał się kultowym klasykiem, z niezapomnianą C.J Parker, w którą wcieliła się Pamela Anderson. Dobrze pamiętamy również młodego Matta Brody, granego przez Davida Charveta oraz Caroline Holden, której rolę przypisano Yasmine Bleeth .

Aktorka słonecznego patrolu po latach

Piękna brunetka o niebieskich oczach, rozkochała w sobie fanów obserwujących serial. Pojawiła się w co najmniej 72 odcinkach. Choć odniosła ogromny sukces i zyskała sobie przychylność widzów, aktorka stopniowo popadła w zapomnienie. Odkąd opuściła serial w 1997 roku, grywała od czasu do czasu w filmach. Niestety, popadła w nałóg, co nie ułatwiało jej prowadzenia kariery.

Zmagała się na nałogiem

Jak wiele innych gwiazd, Yasmine Bleeth wpadła w piekło narkotyków. Uzależniła się od kokainy przez swojego chłopaka, aktora 21 Jump Street Richarda Grieco, który również brał. Po detoksykacji kilka lat temu wydawało się, że pozbywa się starych demonów. Jednak mroczne lata w nałogu miały wpływ na jej wygląd. Ostatnio sieć obiegły jej najnowsze zdjęcia i fani są w szoku!

Ogromna zmiana

Na zdjęciach ujawnionych przez Daily Mail widać, że aktorka się bardzo zmieniła. Wyszła za mąż za Paula Cerrito. Mężczyznę, którego spotkała w trakcie leczenia. Wydaje się, że od ostatniego publicznego wystąpienia przybrała 40 kilogramów. Sfotografowano ją podczas spaceru z psem. Ubrana była w spódnicę i czarną kamizelkę. Uśmiech na ustach wydaje się jednak nie schodzić z jej twarzy. Życie z dala od blasku fleszy jej służy. I to wszystko, co się liczy!

Źródła: www.the-sun.com, variety.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować