×

Agnieszka z „Googlebox” schudła prawie 40 kg! Pochwaliła się zdjęciami w bikini

Gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem” długo pracowała na swoją metamorfozę, dlatego dumnie pokazuje jej efekty. Tym razem 43-letnia Agnieszka Kotońska na basenie prezentuje swoje wdzięki w kusym stroju kąpielowym.

Z kanapy do show-biznesu

Bezpośrednia, charyzmatyczna, z ogromnym poczuciem humoru i dystansem – Agnieszka Kotońska zaskarbiła sobie sympatię widzów. W programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, Kotońska występuje już od kilkunastu sezonów. Towarzyszy jej mąż Artur oraz syn Dajan, którego Kotońska urodziła, gdy miała 16 lat.

Kotońscy są przykładem na to, że można trafić do show-biznesu nawet z kanapy przed telewizorem. Agnieszka stała się rasową influencerką, a profil komentatorki z Chodzieży obserwuje ponad 300 tys. internautów. Kotońska bardzo lubi błysk fleszy i nie przejmuje się krytyką. Udowadnia, że także po czterdziestce można czuć się dobrze w swoim ciele. Celebrytka niejednokrotnie pozwala sobie na kąśliwe uwagi pod adresem męża, który ma sporo nadprogramowych kilogramów. Ale sama nie ukrywa, że przeszła długą drogę, by pozbyć się nadwagi.

Agnieszka Kotońska na basenie

Udział w programie „Gogglebox” dużo zmienił w życiu Agnieszki Kotońskiej. Widzowie, którzy śledzą program od początku, z pewnością pamiętają, że kilkanaście sezonów temu Kotońska wyglądała zupełnie inaczej. Dzięki programowi przeszła dużą metamorfozę.

Walkę o zdrowie i nową figurę rozpoczęła w 2017 roku. Niejednokrotnie ćwiczyła właśnie przed telewizorem, na oczach wielu widzów. W ciągu kilka lat Kotońska schudła prawie 40 kilogramów! Teraz dumnie prezentuje efekty swojej pracy. Urlop nad morzem jest ku temu świetną okazją.

Już nie chowam się za wielkim swetrem!! Dziś nie muszę nosić długich spódnic, by zakryć boczki, brzuch i grube nogi. Dwa lata zajęło mi, żeby włożyć krótkie spodenki i krótką bluzeczkę. Czuje się fantastycznie

– napisała celebrytka na Instagramie.

Sądząc po zdjęciach, Kotońska nabrała pewności siebie. Platynowy blond zmieniła na ciemniejszy, bardziej naturalny kolor włosów. Zrezygnowała z krzykliwego makijażu, teraz stara się jedynie subtelnie podkreślać swoją urodę. Influencerka zmieniła także styl ubierania, choć nadal bardzo lubi, gdy sporo się dzieje i chętnie sięga po biżuterię.

Najważniejsze jest jednak to, że 43-latka sprawia wrażenie wyraźnie pewnej swojej atrakcyjności kobiety…

Może Cię zainteresować