×

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do TVN! Kogo zastąpi w programie śniadaniowym?

Od pewnego czasu krążą plotki, że Agnieszka Woźniak-Starak wraca do TVN. Jak donoszą media, prezenterka ma niedługo dołączyć do programu śniadaniowego. Zastąpi uwielbianą przez widzów gwiazdę.

Kolejne zmiany w „Dzień Dobry TVN”

Program „Dzień Dobry TVN” to jedna z dwóch najpopularniejszych śniadaniówek w Polsce. Na wizji króluje już ponad 15 lat, w ciągu których przez studio przewinęło się wielu prowadzących. Ci najbardziej lubiani nie rozstawali się z widzami przez lata.

W ostatni czasie w programie zaszły jednak kadrowe zmiany. Niedawno nowymi prowadzącymi stali się Paulina Krupińska i Damian Michalski. Zaledwie parę tygodni później z programem pożegnał się Piotr Kraśko, który przeszedł do redakcji Faktów.

Okazuje się, że to nie koniec zmian. Już wkrótce z „Dzień Dobry TVN” ma się pożegnać Kinga Rusin, która była związana z programem od początku jego istnienia. Podobno to właśnie tę prezenterkę ma zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do TVN

Jak podaje Plejada, Kinga Rusin odejdzie z „Dzień Dobry TVN”. Informator serwisu podaje, że decyzja w tej sprawie już zapadła i jest nieodwołalna:

Kinga postanowiła skupić się na działalności biznesowej i społecznej. Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama. Na decyzji zaważyć miały m.in nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować.

Podobno stacja TVN negocjuje warunki umowy z Agnieszką Woźniak-Starak, aby ta zastąpiła Rusin w roli prowadzącej. Oficjalnie dziennikarka miałaby dołączyć do ekipy programu na przełomie sierpnia i września.

Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazdą stacji.

Agnieszka Woźniak-Starak udostępniła ostatnio na swoim Instagramie post Bartka Jędrzejaka, który wyznał, że tęskni za pracą na planie „Big Brothera”. Jak napisała: „To był dobry czas. Czas zatem wracać. Jeszcze trochę…”. Czyżby tym wpisem coś sugerowała?

Nie ma wątpliwości, że Agnieszka Woźniak-Starak świetnie poradzi sobie w roli prowadzącej DD TVN. Czekamy tylko na oficjalne potwierdzenie tej informacji.

Źródła: www.plotek.pl, www.radiozet.pl, www.glamour.pl, viva.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować