×

Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek. Na planie „DD TVN” polała się krew

Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek. Prezenterka „Dzień Dobry TVN” może mówić o wielkim pechu. Na planie zrobiło się dość nerwowo, a celebrytka pilnie potrzebowała pomocy. Na szczęście udało się od razu opanować sytuację.

Wrażliwa dusza

Agnieszka Woźniak-Starak przeszła w życiu wiele. Po śmierci swojego męża bardzo się zmieniła. Nie jest już tak radosna jak dawniej i widać, że stała się zupełnie inną osobą. Celebrytka łatwo się wzrusza i bywa sentymentalna. Niestety niedawno gwiazda miała kolejny powód do zmartwień. Na planie śniadaniowego programu TVN-u miał miejsce wypadek.

„Dzień Dobry TVN” od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych, porannych formatów. Może z nim konkurować wyłącznie „Pytanie na śniadanie” TVP. Pierwszy odcinek programu został wyemitowany na jesieni 2005 roku. Od tego czasu „DD TVN” może się poszczycić ogromną rzeszą odbiorców.

Bez wątpienia przed ekrany telewizorów sprowadzają widzów sympatyczni prowadzący. Niedawno po 15 latach współpracy z programu odeszli Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Ich miejsce zajęły Ewa Drzyzga oraz Agnieszka Woźniak-Starak. Obie prezenterki zostały dobrze przyjęte przez widzów. Niestety, nawet na planie stacji TVN nie zawsze jest idealnie. Gwiazda niedawno przekonała się o tym na własnej skórze. Agnieszka Woźniak-Starak uległa nieszczęśliwemu wypadkowi.

Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek

Z krótkiego nagrania opublikowanego na profilu „Dzień Dobry TVN” na Instagramie możemy się dowiedzieć, że Agnieszka Woźniak-Starak skaleczyła się. Na szczęście nie było to nic poważnego. Gdy celebrytka wzięła do ręki scenariusz, aby sprawdzić, co będzie się działo, niespodziewanie zacięła się kartką. Choć rana nie była zbyt głęboka, nacięcie okazało się dość bolesne. Na szczęście na miejscu szybko znalazł się plaster, który zaopatrzył ranę.

Woźniak-Starak mogła bez problemu wystąpić przed widzami. W programie gwiazda opowiedziała o incydencie z kartką.

Program zaczął się od tego, że zdążyłam się pociąć. To znaczy, że będzie to bardzo dobry dzień.

Ewa Drzyzga odpowiedziała na to żartobliwie:

To się nazywa poświęcenie dla sztuki.

Widzowie uwielbiają duet składający się z Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak, o czym dali znać w komentarzach.

Bardzo lubię te babeczki.

Uwielbiam Was, dziewczyny!

Najpiękniejsze i najmądrzejsze twarze TVN.

Prezent na Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała piękny bukiet kwiatów z firmy Watchout Studio, którą jej śp. mąż założył wraz ze swoim przyjacielem. W niedawnym wywiadzie dla Pani celebrytka wyznała, że nie zapomniała o Piotrze. Wciąż o nim pamięta.

Piotrek zawsze będzie we mnie żył.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Agnieszka Woźniak-Starak zdemaskowała Małgorzatę Ohme! Była szczera aż do bólu!

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować