×

Adam Kraśko z „Rolnik szuka żony” bardzo schudł! Wygląda jak inna osoba

Adam Kraśko z „Rolnika” bardzo schudł! Stracił kilkanaście kilogramów! Uczestnik pierwszej edycji programu przeszedł na dietę i rozpoczął regularne ćwiczenia. Widać efekty!

Adam Kraśko z „Rolnika” bardzo schudł

Adam Kraśko wystąpił w pierwszej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Ze względu na swoje warunki fizyczne, Kraśko stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników produkcji. Co prawda miłości w programie nie udało mu się odnaleźć, ale rolnik, na fali popularności, wystąpił w programie „Celebrity Splash”, gdzie z odwagą prezentował swoje ciało.

Momentem przełomowym w życiu rolnika-celebryty okazały się problemy zdrowotne. Gdy Adam Kraśko złamał nogę i musiał poddać się rehabilitacji, postanowił zadbać o zdrowie i rozpoczął regularne treningi. Widać już pierwsze efekty!

Minus 15 kilogramów

Nie jest to pierwszy raz, gdy Adam Kraśko podjął walkę o nowe, lepsze życie. Do tej pory jego zmagania z nadprogramowymi kilogramami nie przynosiły jednak spektakularnych, długotrwałych rezultatów. Tym razem wszystko wskazuje na to, że rolnik jest bardzo zmotywowany. W ostatnim czasie zrzucił 15 kilogramów i nadal chudnie! Efekty widać gołym okiem!

Kraśko przeszedł na dietę, dodatkowo regularnie spaceruje, a kule do rehabilitacji zamienił na kijki do nordic walkingu.

Wczorajszy spacer wokół Pasiecznik Dużych. Drobna zmiana tym razem. Zamiast kul-kije do nordic walking. Było bardzo ciężko, ale było warto! Sami zobaczcie…

– pochwalił się Kraśko na Facebooku.

W komentarzach padło wiele motywujących słów ze strony fanów:

Nieźle zjechałeś z wagi. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy

Adaś widać jak na dłoni! Tu widać ogrom pracy 🔥

Jak Ty schudłeś!!! Super wyglądasz

– czytamy w mediach społecznościowych.

Czy ta metamorfoza pomoże rolnikowi odnaleźć miłość?

Fotografie:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij