×

Ada z „Królowych życia” odnalazła miłość. Gwiazda pokazała swoją drugą połówkę

Ada z „Królowych życia” odnalazła miłość. Celebrytka wzięła udział w walentynkowej sesji zdjęciowej, w której towarzyszył jej nowy partner, Dawid. Wyszło na jaw, że para poznała się w zaskakujących okolicznościach.

Walentynkowa sesja

Program „Królowe życia” od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W kolejnych sezonach pojawiają się nowi bohaterowie, a liczba widzów zainteresowanych życiem prywatnych bogaczy wciąż się powiększa. Niedawno doszło do znaczącego nadszarpnięcia reputacji show, gdy niespodziewanie na jaw wyszły informacje o tym, że relacja Rafała i Gabriela nie była prawdziwa.

Pomimo zawirowań związanych z uczestnikami, fani nie zamierzają opuszczać serii TTV tym bardziej, że nowy sezon obfituje w zaskakujące wydarzenia.

Dziś mamy Walentynki. Cały świat szaleje na punkcie serduszek oraz romantycznych gestów. Atmosfera 14-ego lutego udzieliła się także Adriannie Eisenbach z „Królowych życia”. Z okazji Święta Wszystkich Zakochanych Ada postanowiła zaprezentować światu swojego partnera, Dawida. Para wzięła nawet udział w specjalnej sesji zdjęciowej. Zakochani chętnie pozowali w zaśnieżonym otoczeniu. Spacerowali po śniegu, trzymając się za ręce. Ada i Dawid nie szczędzili sobie czułości. Fotoreporterom udało się uchwycić łączące ich uczucie.

Ada z „Królowych życia” odnalazła miłość

Przy okazji sesji zdjęciowej wytatuowana celebrytka zdradziła dziennikarzom Pudelka, jak wyglądały początki jej związku z dużo młodszym mężczyzną.

Jesteśmy teraz już pół roku razem i funkcjonuje to na razie super.

„Scandal Queen” wyznała, że Dawid wysyłał do niej wiadomości na Instagramie i proponował spotkanie.

Dawid pisał do mnie na Instagramie, zanim się spotkaliśmy, ale że jest młody – troszkę ponad 30 lat – więc nie byłam aż tak skora się spotkać.

Później Ada przekonała się, że są bratnimi duszami i różnica wieku nie ma tu najmniejszego znaczenia.

Po jakimś pół roku pisania spotkaliśmy się na kawę i dopiero po paru spotkaniach, które trwały około miesiąca, pojawiły się uczucia z mojej strony, bo on był tak wesoły i troskliwy.

Ada bardzo cieszy się, że zarówno jej rodzina, jak i bliscy Dawida wspierają ich oboje i wierzą, że ich uczucie będzie trwać wiecznie.

Moi synowie wiedzą i cieszą się, że po tylu latach bez partnera nareszcie mam kogoś, kto mnie potrafi rozweselić i się o mnie troszczyć. Cała rodzina wie – z mojej strony i Dawida też. Nie ma nikt z tym problemów.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij