×

Rozstanie Rafała i Gabriela z „Królowych życia”. Na jaw wychodzą nowe fakty

Rozstanie Rafała i Gabriela z „Królowych życia” nie przestaje budzić emocji wśród internautów. Rafał Grabias nareszcie przerwał milczenie i wyjawił prawdę na temat przyczyn rozpadu związku z Gabrielem. Co poróżniło parę bohaterów „Królowych życia”?

Zaskakujące rozstanie

Program „Królowe życia” od początku istnienia budzi liczne kontrowersje. Bohaterów show cechują skrajne osobowości oraz niekiedy budząca wiele zastrzeżeń przeszłość. Wielu fanów do tej pory oglądało program ze względu na parę homoseksualistów – Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna.

Obaj Panowie mieli skłonność do częstego wywoływania afer i ekstrawaganckiego stylu bycia, które przyciągały widzów jak magnes. Właśnie dlatego informacja o odejściu pary z „Królowych życia” była dla większości ogromnym zaskoczeniem. Niedługo później wyszły na jaw dotąd nieznane fakty na temat życia osobistego Gabriela.

Okazało się, że celebryta od dwóch lat jest związany z innym człowiekiem! Widzom ta wiadomość wręcz nie mieści się w głowie. Nie mogą uwierzyć, że Gabriel mógł tak bardzo skrzywdzić osobę, z którą był w związku ponad 20 lat. Choć nie od dziś wiadomo, że związki gejów należą do najbardziej nietrwałych, wszyscy byli zaskoczeni rozpadem relacji Gabriela i Rafała. 

Rozstanie Rafała i Gabriela z „Królowych życia”

Przez długi czas obaj Panowie unikali komentowania rozstania. Niedawno jednak Gabriel Seweryn poinformował, że on i Rafał nie są już razem. Wyznał także, że od dwóch lat jest związany z tajemniczym Kamilem, którego wcześniej określano mianem „stalkera” pary. Pomimo tego oświadczenia, wielu widzów nie chciało uwierzyć, że Gabriel rzeczywiście zranił Rafała. Niektórzy uważali nawet, że na wspomnianym nagraniu Gabriel jest „niewyraźny”, co może świadczyć o tym, że zmuszono go do nieprawdziwego zeznania.

Dopiero teraz całą sprawę zdecydował się skomentować Rafał Grabias. Po tym, jak na jego instagramowym profilu zaroiło się od oskarżeń, że obaj z Sewerynem udawali na oczach widzów, Grabias nie wytrzymał i wyznał prawdę. Przeczytawszy komentarz jednego z internautów, brzmiący:

Jak tak można przez dwa lata oszukiwać ludzi.

Rafał postanowił zabrać głos. Grabias nie odniósł się do zarzutów o manipulowanie uczuciami widzów. Napisał tylko:

Dwa lata dać się oszukiwać.

Rozczarowanie fanów

Widzowie „Królowych życia” nie ukrywają, że czują się zagubieni. Co rusz pojawiają się w sieci sprzeczne informacje na temat związku gejów. Ich wspólne zdjęcia, przeplatają się z wiadomościami o rozstaniu oraz manipulacji twórców produkcji. W tej plątaninie newsów bardzo łatwo jest się pogubić. W komentarzach możemy przeczytać:

Nikt nie zna prawdy. TYLKO jeden i drugi. W parach hetero zazwyczaj kobieta czuje, jak facet zdradza i wybacz z całym szacunkiem dla Ciebie, ale nie wierzę, że nie wiedziałeś o tym gachu. Z drugiej strony było tyle cukru w tv i mediach o waszym związku, że ehhh to pokazuje, za jakich debili mieliście ludzi. Ważne by się hajs zgadzał, na to wychodzi. Za chwile w kolejnych Królowych okaże się, że żyjecie we trójkę.

Zawiodłam się. Udawać pod publiczkę przez dwa lata.

Teraz właśnie wszystko wyszło na jaw, wszystko to tylko scenariusz i granie pod publikę, byle by tylko zadowolić widza i napełnić własną kieszeń. Trochę to przykre jak człowiek da się zeszmacić byle by tylko hajs się zgadzał.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować