×

Adoptowali ją, kiedy miała 9 lat. Nie wiedziała, że w ich domu przeżyje prawdziwe piekło

Abigail Alvarado z San Antonio w stanie Teksas została adoptowana przez Laurę i Eusebia Casstillo, kiedy miała zaledwie 9 lat. Cała trójka zamieszkała na terenie bazy wojskowej na Hawajach. To właśnie tam Eusebio służył jako sierżant oddając się ojczyźnie. I choć wydawać by się mogło, że życie rodziny zmierza w jak najlepszym kierunku, nic bardziej mylnego. Adoptowana dziewczynka niemal od samego początku przeżywała z przeszywanymi rodzicami prawdziwy horror. Horror, który raz na zawsze zmienił jej życie.

Abigai była gwałcona i nic nie wskazywało na to, że się to zmieni

Zaledwie kilka dni od przybycia przybranej córki, Casstillo do jej łóżka i zaczął ją molestować. Zdruzgotana tym, co się stało, dziewczynka postanowiła powiedzieć o wszystkim ciotce, mając nadzieję, że odpowiednio zareaguje. Takiej reakcji się jednak nie spodziewała. Kobieta nie zrobiła nic, aby jej pomóc. Trzy lata później sytuacja się powtórzyła – Eusebio po raz kolejny zgwałcił adoptowaną córkę. Jakby tego było mało, niedługo potem do wykorzystywania dziecka przyłączyła się również Laura…

Facebook

Konsekwencje gwałtów

Gwałty, znęcanie się fizyczne i psychiczne nad dziewczynką sprawiło, że jej życie zmieniło się w prawdziwe piekło. Piekło, z którego nie miała żadnej drogi ucieczki. W końcu doszło do tego, że Abigail w wyniku gwałtu urodziła dziecko. Sprawa została zatajona, ponieważ przybrani rodzice powiedzieli wszystkim, że to oni są rodzicami noworodka. Abigali według ich teorii była zaledwie przybraną siostrą dziecka. Tak samo było w przypadku drugiej córki i najmłodszego syna, którzy pojawili się na świecie w skutek gwałtów. Wszyscy dookoła byli okłamywani. O tym, jaka była prawda, wiedział tylko Eusebio, Laura i Abigali.

fakt.pl

Wystarczyło zgłosić sprawę na policję. To nie było jednak takie proste

Abigail mogła zgłosić wszystko na policję. Nie zrobiła tego, ponieważ się bała. Eusebio groził jej bowiem, że jeśli to zrobi, zacznie dobierać się również do jej dzieci, a to by było dla niej zdecydowanie za dużo. Bała się o ich los, dlatego milczała, zgadzając się jednocześnie na dalsze upokarzanie.

W ten sposób rodzina Eusebio zarobiła krocie

W 2009 roku światło dzienne ujrzał kolejny skandal z udziałem przybranych rodziców Abigali. Eusebio i Laura wraz z dziećmi przeprowadzili się do San Antonio, gdzie zaczęli zarabiać krocie na okłamywaniu ludzi. Wmawiali okolicznym mieszkańcom, że jedna z córek Abigail ma pozaziemskie zdolności i potrafi leczyć raka. Wiele osób wierzyło w słowa mężczyzny i decydowało się na skorzystanie z usług dziecka. W końcu czego nie robi się dla „powrotu do zdrowia”… W ten sposób wyłudzili od łatwowiernych ludzi tysiące dolarów.

Facebook

Dzięki nowej miłości Abigail pojawiła się nadzieja

Rodzina Eusebio nie była sama. Pomagała jej niczego nieświadoma wspólnota katolicka. Jej członkowie nie zdawali sobie sprawy, jakimi ludźmi są Eusebio i Laura. Nie mieli pojęcia również o najgorszym, a mianowicie, że ich przybrana córka jest gwałcona od 15 lat. W końcu doszło do tego, że jeden z wiernych zakochał się w Abigail. 28-letnia już wtedy dziewczyna odwzajemniała jego uczucie. Wiedziała, że jest osobą, której może zaufać, dlatego to właśnie jemu postanowiła opowiedzieć o tym, jakie piekło zafundowali jej przybrani rodzice. Zdawała sobie sprawę, że tylko w ten sposób, może uwolnić się od trwającego przez lata horroru. Na jego reakcję nie trzeba było długo czekać.

Mężczyzna szybko przekonał ukochaną, aby powiadomiła o wszystkim policję. Eusebio i Laura byli jednak sprytniejsi. Kiedy dowiedzieli się o tym, że są poszukiwani, zdążyli uciec i nikt nie mógł ich odnaleźć. Do czasu…

Facebook

Sprawiedliwość na szczęście wygrała

Para zwyrodnialców ukrywała się przez kilka lat. Schwytano ich dopiero w 2016 roku. Dziś już wiadomo, że za znęcani się nad Abigail i współudział w gwałtach, Laura została skazana na 33 lata pozbawienia wolności. Jaki los czeka męża kobiety? Póki co wciąż nie wiadomo. Mężczyzna oczekuje na wyrok.

Polecane

Może Cię zainteresować