×

5-latka namalowała niepokojący rysunek. Rodzice domyślili się, że skrzywdził ją pewien dorosły

54-letni pastor z Brazylii uczył nie tylko religii, ale także języka angielskiego, bowiem miał do tego pełne uprawnienia. Ta wiadomość bardzo ucieszyła rodziców 5-letniej dziewczynki, którzy bez większego namysłu zapisali córeczkę na zajęcia do duchownego. Szybko zauważyli jednak, że mała przychodzi z lekcji bardzo niepocieszona i nie chciała w nich więcej uczestniczyć. Niedługo potem okrutna prawda wyszła na jaw.

Rodzice zabrali dziewczynkę do psychologa

Początkowo rodzice 5-latki zupełnie nic sobie z tego nie robili. Ich zdaniem mała wolała się bawić i byli niemal pewni, że powodem jest niechęć do nauki. Kiedy sytuacja się nie poprawiała, zabrali dziewczynkę do psychologa, który miał stwierdzić, co jest z nią nie tak. Specjalista poprosił rodziców jedynie o to, aby obserwowali zachowanie swojego dziecka.

Przerażająca prawda

Mijały kolejne miesiące, a niezadowolenie dziewczynki z zajęć z języka angielskiego wciąż rosło. W końcu mała postanowiła przelać to, co ją spotykało, na papier. Na rysunkach dziecka pojawiały się dwie postacie. Rodzice szybko zrozumieli, że jest na nich ona i postać dorosłego mężczyzny z penisem we wzwodzie, który wyrządza jej ogromną krzywdę. Wszystko wskazywało więc na to, że 5-latka była dotykana w miejsca intymne i zmuszana do seksu.

lavanguardia.com

Pastor został aresztowany

Rozmowa z psychologiem w specjalnych warunkach i rysunki, których autorem była dziewczynka, wystarczyły do tego, aby postawić zarzuty pastorowi i go aresztować. Teraz odpowie za nadużycia na tle seksualnym na osobie nieletniej.

Ta historia pokazuje, że nigdy nie powinniśmy lekceważyć niepokojącego zachowania dziecka. Dla własnego spokoju, lepiej zawsze zbadaj przyczynę, zanim stanie mu się większa krzywda.

Może Cię zainteresować

zamknij