×

Lewandowski obchodzi dzisiaj 31. urodziny. Ania złożyła mu wyjątkowo osobiste życzenia

Właśnie na dzisiaj przypadają 31. urodziny Roberta Lewandowskiego. Z tej okazji Anna Lewandowska złożyła mężowi wyjątkowo urocze życzenia. Specjalnie dla kapitana naszej reprezentacji na YouTubie pojawił się także specjalny film od PZPN.

Żona uczciła 31. urodziny Roberta Lewandowskiego

21 sierpnia to dzień urodzin Roberta Lewandowskiego. W tak ważną datę nie mogło zabraknąć życzeń dla piłkarza od jego żony, Anny Lewandowskiej. W swoim stylu, influencerka złożyła romantyczne życzenia kapitanowi reprezentacji Polski w piłkę nożną w mediach społecznościowych. Dołączyła do nich bardzo wymowne zdjęcie:

To z nim mogę przysłowiowe „konie kraść”, To z nim i Klarą, mogę na bezludnej wyspie żyć, To z nim mogę śpiewać, tańczyć, pracować, trenować, rozmawiać. Z nim mogę wszystko! Mój mąż, mój najlepszy przyjaciel! Kochanie, Ty wiesz…. Kochanie wszystko co dobre i oczym marzysz, Ty wiesz…

Fani dołączyli się do życzeń

Internauci byli zauroczeni życzeniami od Anny Lewandowskiej i zdjęciem, które do nich dołączyła. Przy okazji w komentarzach sami złożyli życzenia Robertowi Lewandowskiemu. Nie zabrakło także miłych słów od gwiazd, między innymi Gosi Andrzejewicz i Pauliny Sykut-Jeżyny:

Wszystkiego najlepszego ??❤️ 100 Lat!!!

Spełnienia wszystkich marzeń i zdrowia!! ♥️♥️

Power couple♥️ dajecie mega przykład ♥️ sto lat raz jeszcze

Specjalny film na 31. urodziny Roberta Lewandowskiego

O urodzinach Roberta Lewandowskiego pamiętali nie tylko żona i fani. Do życzeń dołączył się także Polski Związek Piłki Nożnej. Na kanale „Łączy Nas Piłka” pojawił się krótki film z wszystkimi golami Lewandowskiego dla reprezentacji Polski.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Robertowi Lewandowskiemu spełnienia marzeń i kolejnych goli dla reprezentacji!

Polecane

Może Cię zainteresować