×

Lewandowska przez przypadek ujawniła na zdjęciu swój tatuaż. Posypały się komentarze

Żona Lewandowskiego pochwaliła się ostatnio fotką w stroju kąpielowym. Jej fani wypatrzyli pewien ciekawy szczegół. Okazuje się, że Anna Lewandowska ma tatuaż. Co przedstawia?

Fani nie przegapią żadnego szczegółu

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Dlatego, na Instagramie żony Lewandowskiego, coraz częściej pojawiają się zdjęcia, na których pokazuje więcej ciała. Anna Lewandowska pozowała już w bikini, a teraz zdecydowała się na strój jednoczęściowy. Jednak na ostatniej fotce influencerki, to nie jej piękne ciało przyciągnęło uwagę fanów.

Strój kąpielowy, który ostatnio zaprezentowała Anna Lewandowska, odsłaniał trochę więcej. Fani dostrzegli, że żona Lewandowskiego zafundowała sobie tatuaż:

Czy to tatuaż? :)

Czy ja dobrze dojrzałam tatuaż? Nigdy wcześniej nie zwróciłam uwagi

Anna Lewandowska ma tatuaż z pozytywnym przesłaniem

Fani influencerki mają wyjątkowo bystry wzrok, bo na zdjęciu widać tylko niewielką część tatuażu. Anna Lewandowska sama rozwiała wątpliwości internautów. Przyznała, że rzeczywiście ma tatuaż, który zrobiła już 8 lat temu.

Jej ciało zdobi napis „Never give up”, czyli „Nigdy się nie poddawaj”. Biorąc pod uwagę, jak wytrwale Lewandowska dąży do swoich celów, jesteśmy pewni, że te słowa towarzyszą jej codziennie.

Podoba wam się przesłanie tatuażu Ani Lewandowskiej?

Polecane

Może Cię zainteresować